Tréninky zahájíme 11. 5. 2020

FK Litol, mládež z.s. zahájí od 11. května 2020 tréninky na fotbalovém hřišti v Litoli. Tréninky jsou dobrovolné a záleží na rozhodnutí rodičů, jestli pošlou děti trénovat nebo ne.
Info – WhatsApp

Pro aktuální komunikaci ohledně tréninků (změn kvůli počasí atp) a zápasů jsou zřízeny 3 skupiny v aplikaci WhatsApp: FK Litol, žáci, FK Litol st. přípravka a FK Litol ml/min přípravka.
Turnaj minipřípravek Kostomlaty n.L. – 23.9.17

V sobotu 23.9.2017 se naši nejmenší zúčastnili turnaje minipřípravky v Kostomlatech nad Labem . Nastávajíc podzimní počasí a s ním pravidelně přicházející sezóna viróz provětrala řady všech zúčastněných týmů.
Turnaj mini přípravek Kostomlaty n/L 13.5.2017

Po třech týdnech se naši nejmenší sršníci účastnili miniturnaje a to tentokráte v Kostomlatech. Na dvou hřištích, přičemž na jednom hráli ti úplně nejmenší a na druhém o něco zkušenější borkyně a borci, bylo k vidění ledasco z nejen fotbalových dílen našich nadějí.