FK Litol
Oficiální stránky klubu
AFK Milovice B – FK Litol/Lysá (st.žáci)  5:3, 12. 5. 24

AFK Milovice B – FK Litol/Lysá (st.žáci) 5:3, 12. 5. 24

V neděli nás čekalo derby se sousedními Milovicemi. Před zápasem jsme si opakovali, že musíme nastoupit koncentrovaně a pokud možno diktovat tempo zápasu. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, jelikož Milovice, stejně jako my, na jaře neztratily ani bod a jejich jednoznačné výsledky hovořily za své. 
Sokol Drahelice – FK Litol/Lysá (st. žáci) 2:4 (28.4.24)

Sokol Drahelice – FK Litol/Lysá (st. žáci) 2:4 (28.4.24)

K dalšímu mistráku jsme cestovali do Drahelic, kde nás čekal místní Sokol. Do zápasu jsme šli po čtrnáctidenní pauze, proto jsem věřil, že kluci budou dostatečně natěšení. Hlavním mottem zápasu bylo soupeře zbytečně nepodcenit, jelikož na jaře zaznamenal výsledkový progres a potrápil prakticky všechny soupeře. 
Litol/Lysá (st.žáci) – Všejany/Straky 2:3 8.10.23

Litol/Lysá (st.žáci) – Všejany/Straky 2:3 8.10.23

K dalšímu utkání k nám přicestoval tým ze Všejan, se kterým jsme sehráli mnoho utkání i v minulé sezoně. Věděli jsme, co od soupeře můžeme čekat, tedy jednoduchý přímočarý fotbal založený na dvou individualitách. My se naopak chtěli předvést v lepším světle než předminulý týden proti Poříčanům.
Lysá/Litol (st.žáci) – AFK Milovice 2:2 (17.9.23)

Lysá/Litol (st.žáci) – AFK Milovice 2:2 (17.9.23)

V neděli 17.9. nás čekalo místní derby proti nedalekým Milovicím.Jak počasí, tak hrací plocha nahrávaly kvalitní podívané, což se potvrdilo ihned zkraje zápasu. Náš tým do zápasu vstoupil pravou nohou a do soupeře se doslova zakousl.