Trenérský tým

„Mládežnické týmy budujeme řadu let. Začínali jsme doslova s torzem týmu starší přípravky, ale za to s obrovskou chutí a vůlí zde vybudovat to, co bude všem dostupné a kam budou všichni chodit rádi a s nadšením. Když se na naši základnu podíváme dnes, tak vidíme důkaz toho, že jsme se vydali správnou cestou. Je tu něco, hmatatelného, něco, co jsme si ani v těch nejdivočejších snech nepředstavovali! Obrovská základna s radostí sportujících dětí a k ní neodmyslitelně patřící perfektně fungující a nás podporující komunita rodičů. Nikdo u nás nemá zvláštní privilegia a ke každému přistupujeme stejně! Naše upřímnost někdy zasáhne i otrlé povahy, ale věřte, že v dětech budujeme osobnosti a povahy a chceme, aby jednou i oni byli upřímnými lidmi, se kterými se bude radost setkávat, a aby na nás díky tomu v dobrém vzpomínali.“

Tomáš Zikmund

Trenér FK Litol, mládež, z.s. - dorost

Motto:
"Pamatuj, že ve fotbale sám nikdy nic nedokážeš. Fotbal kolektivní sport, fotbal je o týmovém výkonu, do kterého každý jedinec musí vložit své nejlepší "JÁ" , jedině tak dokáže být tým úspěšný."

Trenérská praxe: od 2017 – dorost

Trenérská licence: FAČR Grassroots Leader

Fotbalová minulost: AC Sparta Praha, AFK Sokol Semice, SK Union Čelákovice, AFK Milovice, Libice nad Cidlinou, Sokol Bobnice, FK Litol

Martin Špecián

Trenér FK Litol, mládež, z.s. - dorost

Motto:
"Lepší vyhrát 5:4 než 1:0. Hraj kombinačně a bav se fotbalem. Fotbal je o respektu, proto je potřeba respektovat nejen trenéry a spoluhráče, ale i rozhodčí a soupeře."

Trenérská praxe: od 2010 - FK Litol (dorost)

Trenérská licence: UEFA GRASSROOTS C

Fotbalová minulost: TJ Sokol Stara Lysa, FK Slovan Lysa nad Labem, FK Litol

Roman Vosecký

Trenér FK Litol, mládež, z.s. - brankáři, ml. žáci

Motto:
Nikdy nedělej nic napůl, dělej to naplno. To je tajemství úspěchu.

Trenérská praxe: od 2019

Jan Papáček

Trenér FK Litol, mládež, z.s. - starší přípravka

Motto:
"Být poražený je jen dočasný stav. Trvalé to je, až když se vzdáš. Neexistují žádná tajemství o úspěchu. Úspěch je jen výsledek přípravy, tvrdé práce a ponaučení se z předešlých chyb."

Trenérská praxe: od 2013 - přípravka

Trenérská licence: sportovní VŠ

Radek Bernátek

Trenér FK Litol, mládež, z.s. - přípravka (mini)