Radošovice/Pacov : FK Litol (dorost) 3:3

K prvnímu jarnímu utkání 1.A třídy skupiny C jsme vyrazili do Pacova, tedy k týmu, se kterým jsme s tabulce přímo sousedili a dělil nás od sebe pouze jediný bod a proto naším cílem bylo udržet se před nimi i nadále.
Informace k navýšení členských příspěvků

Dobrý den, na webu klubu byla vyvěšena zpráva ohledně výše a platby členských příspěvků. Došlo k navýšení členských příspěvků z 1000 Kč na 2000 Kč za půl roku. Rád bych vysvětlil, proč se k tomuto kroku vedení klubu uchýlilo.
TJ Družba Suchdol –   FK Litol (dorost) (3:7) – 11.9. 2022

TJ Družba Suchdol – FK Litol (dorost) (3:7) – 11.9. 2022

K dalšímu utkání 1.A třídy dorostu jsme se vypravili na hřiště týmu TJ Družba Suchdol. Před samotným utkáním jsme opět hráčům kladli na srdce, že nás čeká těžký soupeř, že musíme být důrazní a koncentrovaní od první minuty utkání. Vnutit soupeři náš styl a využívat naší největší přednost tj. ofenziva.
Litol (dorost) -Straky/Struhy (4:0 ) – 3.9.2022

O víkendu pokračovala dalším kolem 1.A třída středočeského kraje dorostu. Do našeho sršního hnízda přijel soupeř z nedalekých Strak. Soupeř, který v úvodních dvou kolech posbíral všech 6 bodů stejně jako naši kluci.
FA Cidlinská – FK Litol (dorost) 0:5 (0:1)

Do Sán jsme jeli s jediným cílem, získat 3 body. Po posledním zápase, kdy jsme po vyrovnaném výkonu nakonec prohráli se soupeřem ze Smidar 0:1 a neproměnili spoustu šancí, jsme si chtěli spravit chuť a vykročit vstříc vytouženému postupu.
Smidary/Červeněves – FK Litol 0:4 (0:4)

Tentokrát nás čekal vyloženě „výlet“ do daleké Červeněvsi, což je od našeho stánku vzdáleno asi 60 km. Tohoto soupeře jsme dosud neznali, tedy pro všechny z nás to byla jedna velká neznámá.
FK Litol – Sokol Nepolisy 4:0 (4:0)

Ke třetímu utkání jarní části soutěže jsme konečně nastoupili na našem hřišti v Topolech. Po dvou venkovních utkáních na velmi těžkých terénech jsem se těšili na tento domácí mač, kde nám byl soupeřem tým z dalekých Nepolis.