Brankářské tréninky v FK Litol, mládež z.s.

Jsme velice rádi, že můžeme v našem oddíle nabídnout malým i velkým sršňům to, co se mnohdy větším klubům pracujícím s mládeží nedaří – brankářské tréninky. Pod taktovkou Romana Voseckého se kluci naučí se na sobě pracovat a zdokonalí v brankářských technikách.
Tréninky zahájíme 11. 5. 2020

FK Litol, mládež z.s. zahájí od 11. května 2020 tréninky na fotbalovém hřišti v Litoli. Tréninky jsou dobrovolné a záleží na rozhodnutí rodičů, jestli pošlou děti trénovat nebo ne.
Info – WhatsApp

Pro aktuální komunikaci ohledně tréninků (změn kvůli počasí atp) a zápasů jsou zřízeny 3 skupiny v aplikaci WhatsApp: FK Litol, žáci, FK Litol st. přípravka a FK Litol ml/min přípravka.
Čarodějnice v sršním hnízdě

FK Litol, neboli tým litolských sršňů, který se po sestupu z divize pohyboval na hranici samé existence, prožívá obrození. Za oživením klubu, který nyní vládne IV. třídě s náskokem deseti bodů, lze hledat příchod odchovanců a srdcařů, kteří jsou ochotni svůj volný čas zdarma.....
Hemžení Litolského potěru

Zima je pryč a nastal čas vrátit se z Milovického azylu na náš domácí pažit. Naše fotbalová přípravka zahájila jarní část sezóny společným tréninkem a trenéři se měli co činit.
Zimní období v sršním hnízdě

Ani v zimních měsících, které se letos konečně pořádně rozparádily, naše týmy nezahálí. Všechny mládežnické týmy s pravidelností trénují v dočasném zimním azylu v Milovicích. Tamější hala s umělým travnatým povrchem, nabízí skvělé podmínky pro trénování i zápasová klání a to i těch nejmenších kategorií.