Vyžlovka – FK Litol (dorost) (5:1)- 16.10.2022

Sestava:  Prach – Mazáček, Droberjar, Šípek – Rozlivek, Fárka – Šimon, Janík, Haken -Poustka, Řehák,   Střídali:  Roza, Furgalák, Shliapin, Pokovba, Šesták, Brzobohatý, Svoboda

Branka:  76. min Poustka  Poločas 2:0

K dalšímu utkání jsme vyrazili na půdu prvního týmu tabulky, do Vyžlovky. Domácí v dosavadním průběhu sezony neztratili ani bod a tak jsme do tohoto utkání šli s odhodláním zkusit nějaký ten bod urvat. Bohužel se nám to nepovedlo. Začátek zápasu se nám celkem vydařil a prvních několik minut jsme tahali za další konec provazu. Bohužel jsme paradoxně brzy inkasovali po naší chybě v obraně a od té doby nám domácí ukázali, proč jsou na prvním místě tabulky. Začali nás přehrávat kombinační hrou a pohybem a do poločasu přidali druhý gól.

V kabině jsme si řekli, že soupeř je fotbalový, ale že zkusíme s výsledkem něco udělat. Bohužel zůstalo jen u slov a hned na začátku druhého poločasu přišla opět chyba ve středu pole, rychlý kontr a penalta a 3:0. V dalším průběhu utkání jsme již tahali za kratší konec. Prostřídali jsme, aby si zahráli i ostatní kluci a skore se nakonec zastavilo na číslovce 5:1. Osobně si myslím, že toto je pro naše kluky až krutý výsledek, jelikož se snažili, bojovali, ale bohužel soupeř byl dnes opravdu lepší, i když ne o tolik, co ukazuje skóre. Ale to je fotbal a ten se hraje na branky.

Jistě si z toho vezmeme ponaučení a v sobotu přivítáme dalšího težkého soupeře a „souseda“ jak v tabulce, tak i na mapě a to SK UNION Čelákovice.

Přijďte kluky podpořit v sobotním dopoledni.