FK Litol – Slovan Poděbrady 7:12

Sestava: Švec F., Bašus J., Bašus M., Dančo P., Plch M., Linková A., Fic J., Vondruška D., Volkov M., Hladík M.

Branky: Bašus J. 2x, Dančo P. 2x, Plch M. 2x, Vondruška D. 1x

K dalšímu mistrovskému utkání zavítal do sršního hnízda vedoucí tým soutěže, který zatím neztratil ani bod. Pro sršní letku to tedy měla být velká prověrka fotbalových dovedností a schopností. Výsledek tomu nenasvědčuje, ale myslím si, že jsme v této výzvě obstáli. V některých pasážích jsme byli i fotbalově lepší a soupeř nás trestal z rychlých protiútoků po našich ztrátách. Dlouhodobě nás trápí (ne)klid v koncovce. To byl největší rozdíl mezi oběma týmy. Poděbrady chladnokrevně trestaly naše chyby a proměňovaly své šance. My na jeden gól potřebovali pět šancí. A proti takovému soupeři je zapotřebí šance využívat. Z tohoto zápasu si odvezli tři body léčitelé srdcí z lázeňského města, byť jim to sršní borci po celé utkání značně komplikovali. Myslím si, že jsme viděli krásné utkání, které svojí kvalitou a fotbalovým umem všech hráčů převyšovalo tuto kategorii. Děkujeme za předvedený výkon a těšíme se na další utkání.