Turnaj mini přípravky – Kostomlaty n/L 16.4.2016

Mini turnaj tradičních týmů se měl dle plánu konat venku avšak z důvodu deštivého počasí byl nakonec přesunut do vnitřních prostor.

První dva zápasy hráli starší 4+1 v sestavě Šimon Hanke – Dominik Blecha, Dominik Pařez, Vítek Kratochvíl, Marek Srp, Tobiáš Prokop

KostomlatyTJ LITOL – Kostomlaty n/L 12:0

Branky: Šimon Hanke 2x, Dominik Blecha 6x, Dominik Pařez, Vítek Kratochvíl

semiceTJ LITOL – Semice 9:1

Branky: Šimon Hanke 3x, Dominik Blecha 2x, Dominik Pařez, Vítek Kratochvíl 2x, Tobiáš Prokop 1

mladší hráli 3+1 v sestavě Miroslav Šmíd/Kateřina Rathouská – Robert Lašmanský, Ríša Lašmanský, Petr Opluštil, Miroslav Šmíd/Kateřina Rathouská , Dominika Kaplanová, Timotej Kropáček

KostomlatyTJ LITOL – Kostomlat n/L výhra Litole ???

semiceTJ LITOL – Semice výhra Litole ???

Starší i mladší hráli paralelně na dvou hřištích a branky z toho důvodu nebylo možné stihnout pochytat (((-:

Další dva zápasy hráli starší 3+1 v sestavě Šimon Hanke – Dominik Blecha, Dominik Pařez, Vítek Kratochvíl, Marek Srp, Tobiáš Prokop, Timotej Kropáček, Miroslav Šmíd

semiceSemice – TJ LITOL 3:5

Branky: Hanke Šimon 2x, Dominik Blecha 2x, Vítek Kratochvíl

KostomlatyKostomlaty n/L – TJ LITOL 1:5

Branky: Dominik Blecha 3x, Tobiáš Prokop, Vítek Kratochvíl

Mladší hráli 3+1 v sestavě Ríša Lašmanský – Robert Lašmanský, Kateřina Rathouská, Petr Opluštil, Dominika Kaplanová

jeden zápas vyhráli a jeden prohráli

Velice povedené účinkování naší mini přípravky na turnaji. Borkyně a borci byli rozděleni do dvou týmů a hráli vždy paralelně na dvou hřištích. Nejen, že drtivá většina zápasů skončila naší výhrou, ale zejména předvedená hra byla oku lahodící. Ne všechny výsledky a střelce se podařilo zapsat, nicméně aktéry to jistě nemusí mrzet, jelikož sami ví nejlépe, jak zápasy skončily a kdo se trefil do černého. Branky však padají zásluhou celého týmy a je skvělé vidět, že týmová práce sršňat zde funguje a souhra se každým zápasem zlepšuje. Děkujeme za skvělou reprezentaci našeho oddílu a přejeme hodně zdaru v další kláních.