FK Litol
Oficiální stránky klubu

Turnaj mini přípravek 7.5.2106

Pořádání tradičního turnaje tří týmů se tentokráte konalo přímo v sršním hnízdě. Počasí přálo a tak bylo možné na dvou hřištích shlédnout mnoho sportovních klání světové úrovně(((-:

Mini přípravku reprezentovala šestice borců Jindra Špéta, Lašmanský Ríša, Tobiáš Prokop, Marek Srp, Vítek Kratochvíl a Dominik Pařez z čehož se vždy jeden objevil v bráně. Na tomto hřišti se hrálo 4+1 s hrací dobou 2×8 minut.

TJ LITOL – Kostomlaty n/L 8:3

Branky: 7x Vítek Kratochvíl, Dominik Pařez

Kluci zvládli utkání parádně… Kostomlaťáci makali seč jim síly stačili, ale na domácí borce to v úvodním zápase nestačilo. Obranu hostí jsme větrali z každého útoku a po zásluze v utkání zvítězili. Zápas to však nebyl vůbec jednoduchý, jak může napovídat celkové skore.

TJ LITOL – AFK Semice 2:5

Branky: Dominik Pařez, Vítek Kratochvíl

Druhý duel byl herně zcela vyrovnaný, avšak semičtí byli úspěšnější v zakončení. Prvních pár minut jsme měli několik dobrých příležitostí, ale jakmile hosté mohli, zaútočili a trestali nás brankami. Naši borci makali a snažili se ovšem výhru si pohlídal soupeř.

Kostomlaty n/L – TJ LITOL 3:6

Branky: 3x Vítek Kratochvíl, 2x Dominik Pařez, Marek Srp

Odvetné utkání s tímto soupeřem bylo podstatně vyrovnanější než první měření sil těchto soupeřů. Našim borcům jakoby docházela šťáva a nadšeně makající Kostomlaty se po zásluze radovali z pár vstřelených branek. Litoláci však nedávají kůži lacino a i v tomto utkání se probojovali k výhře.

AFK Semice – TJ LITOL 8:6

Branky: 5x Vítek Kratochvíl, Marek Srp

Semicím jsme chtěli oplatit prohru s první duelu a podle toho taky vstup do utkání vypadal. Sršni létali po hřišti jak torpéda a valili na soupeře jeden útok za druhým. Zapomínali při tom však na zadní vrátka a tak nás soupeř opět trestal z rychlých výpadů. Když už utkání vypadalo na jasnou výhru Semici sršni zapnuli turbo pohony a začali skore utkání mocně dotahovat… Do konečné remízy jim však chybělo pár minut času navíc, jelikož závěrečný hvizd přišel dříve než chtěli.

Turnaj mini mini přípravky 7.5.2016

Na druhém hřišti bylo k vidění rejdění těch úplně nejmenších a i zde bylo opravdu na co koukat

Minimini přípravku reprezentovaly:
brankář: Míra Šmíd
v poli: Dominika Kaplanová, Petr Opluštil, Robert Lašmanský , Richard Lašmanský (pouze v prvním utkání)

TJ LITOL – AFK Semice 8:3
branky: 2x Robert Lašmanský, 2x Richard Lašmanský, 2x Dominika Kaplanová, 2x Petr Opluštil

TJ LITOL – Kostomlaty n/L 2:1
branky: 1x Dominika Kaplanová, 1x Petr Opluštil

AFK Semice – TJ LITOL 2:5
branky: 3x Petr Opluštil, 2x Robert Lašmanský

Kostomlaty n/L – TJ LITOL 4:2
branky: 1x Robert Lašmanský, 1x Petr Opluštil

Tentokrát se naši nejmenší opravdu vytáhli a tím nemyslím na soupeře, ale především v očích rodičů a vlastních. Každý zažil nespočet radosti ze vstřelených gólů a ze hry, která spočívala na hře každého z našich hráčů. Musím vyzdvihnout i hru Míry v brance, který nejenže dobře chytal, ale především výborně rozehrával. Nejmenší fotbalový potěr nepřestává trenéry mile překvapovat. Jeho hra se zápas od zápasu strmě zlepšuje a to je pro nás největší odměnou.

Celý turnaj se náramně vyvedl a to zejména díky skvělé podpoře a pomoci místních maminek, které všem hráčům připravili perfektní zázemí a skvělý svačinový servis, který byl leckdy lákavější než samotné zápasy(((-: Všichni se v parném počasí určitě vydali maximálně se svých sil a předvedli pěknou fotbalovou podívanou. Jak rodičům, tak hráčům bychom chtěli touto cestou ještě jednou poděkovat, jelikož reprezentace našeho oddílu opět zasloužila největší uznání.

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ