SK Poříčany – Lysá/Litol (st. žáci) 8:1 (24.9.23)

SK Poříčany – Lysá/Litol 8:1 (24.9.23)

Sestava: Pivoňka V., Pelichovský M., Vostruha A. Schrötter S., Volf Š., Roza M., Špeta J., Prokop T. , Martínek R. (C),Šmíd M., Štěpán A.

Náhradníci: Sodomka P., Galovič S., Srp M.

Následující neděli jsme vyrazili do Chrástu sehrát zápas s nedalekými Poříčany. Ačkoliv náš tým na rozcvičce vypadal velmi dobře a koncentrovaně, v zápase se to absolutně nepromítlo. V zápase jsme kvůli absenci našich stálých soupeřů zaexperimentovali, což se zjevně projevilo v předvedené hře.  Soupeř naopak po naší nedohodě mezi obráncem a brankářem rychle otevřel skóre a za chvíli své vedení zdvojnásobil. I přes herně slabý výkon jsme si byli schopni vytvořit tři stoprocentní tutovky, které jsme ale bohužel nevyužili.Naopak se ujala dalekonosná rána Tobyho Prokopa, která zapadla přímo pod břevno. Stav 2:1 a lehce zlepšený výkon na konci 1. půle nám dával naději, že by se kluci v druhé půli mohli vrátit ke své obvyklé kombinační hře. Bohužel se stal pravý opak a nastal absolutní výbuch. Od první minuty druhé půle jsme kupili jednu chybu za druhou a prakticky všechno, do čeho soupeř kopl, skončilo v naší brance. Skóre se zastavilo na hrozivých 8:1. Část viny z tohoto utkání beru na sebe, jelikož některá rozhodnutí během zápasu rozhodně nebyla správná, každý z hráčů by si měl ale sám měl sáhnout do svědomí a narovinu si říct, jestli do zápasu opravdu dal všechno. Může se nedařit, ale bojovat se musí vždy. Na podobný výbuch mají hráči ve svém věku ve své podstatě právo, naším cílem ale v průběhu následujícího týdne bude, aby byl náš příští výkon o 300 % lepší.