SK Poříčany : FK Litol 1:10 (0:7)

Sestava: Holub- Furgalák, Svoboda, Šesták- Šípek, Šubrt, Hejzlar, Šimon – Haken, Řehák, Rozlivek

Střídali: Král, Rovnaník, Janík, Droberjár, Pokovba

Branky: 8,9,12,18,62 Řehák, 30 Šubrt, 40 Janík, 44 a 51 Haken, 75 Droberjár Poločas 0:7

Odehráno: 04.09.2021

K dnešnímu utkání jsme vyrazili na hřiště SK Poříčany. Do utkání jsme vlétli doslova jako hurikán a již ve 12. min jsme vedli 3:0, kdy o všechny branky se postaral znovuzrozený střelec Kuba Řehák. Když tento hráč přidal v 18.min čtvrtý gól, bylo prakticky rozhodnuto. Naši kluci však byli stále při chuti a vytvářeli jsme si další brankové příležitosti. Do poločasu skóre narostlo na 7:0, když se trefili postupně Šubrt z penalty, Janík a Haken.

Do druhého poločasu jsme udělali několik změn, aby si zahráli i méně vytěžovaní hráči, ale na obrazu hry se skoro nic nezměnilo. Vytvářeli jsme si další šance a přidali další tři branky. Nejprve rozvlnil síť svým druhým gólem Haken, který pak následně odmítl několik možností na hattrick, znovu kanonýr Řehák a Droberjár. Jedinou kaňkou na našem výkonu byl inkasovaný gól po standartní situaci. Kdy jsme nepochopitelně (opět) nechali hlavičkovat úplně volného hráče, který přesnou hlavičkou překonal brankáře Holuba, který ač ročník narození 2008 odvedl skvělý výkon. Závěrem bych jen konstatoval, že nesmíme usnout na vavřínech a dál v tréninku tvrdě pracovat. Stále je co zlepšovat.