SK Krakovany : FK Litol (dorost) 0:5 – 16. 4. 2023

Sestava:  Prach – Zoubek, Svoboda, Šípek –  Fárka – Haken, Droberjar, Šimon, Rozlivek – Řehák , Poustka

Lavička:  Roza, Lepka M, Janík, Šesták, Furgalák, Bukovský, Shliapin

Branky:  1. a 43.min Poustka, 13.min Rozlivek, 14. a 32. min Řehák  Poločas 0:5

Po nepříliš povedeném utkání se Suchdolí jsme jeli k utkání do Krakovan, kde jsme měli plnit úlohu favorita. Tu jsme s přehledem splnili již v prvním poločase a tak hodnocení tentokráte rozdělím na 2 části.

První poločas jsme předvedli možná jeden z nejlepších výkonů teto sezony. Od první minuty jsme diktovali tempo utkání a hned v první minutě naše úderné duo Poustka Řehák ukázalo své přednosti což je dobrá práce s míčem v plné rychlosti a míč po ose Svoboda, Poustka, Řehák a Poustka se klepe v síti 1:0. 13.min opět kvalitní přechod do útoku centr před bránu a Leoš přesně tak kde má být wingbeck (na zadní tyči) 2:0 o minutu později Řehák v náběhu přesně jak chceme 3:0 a defakto bylo rozhodnuto.

Do poločasu jsme přidali ještě další dvě branky o které se postarali Poustka s Řehákem a do kabin jsme šli za rozhodnutého stavu.

druhý poločas: v půli jsme jsme udělali 3 změny aby dostali příležitost i kluci, kteří nemají takovou minutáž a chtěli jsme aby se ukázali a řekli si o místo v základní sestavě. Bohužel musím říct, že druhý poločas byl přesným opakem toho prvního. To co nás zdobilo první poločas a na co se vlastně připravujeme a trénujeme celou dobu, tj. rychlý přechod do útoku, pohyb bez míče i s ním, presink, aktivita a touha přidat další branky to vše nám chybělo. V jednom zápase jsme dokázali předvést nejlepší i nejhorší výkon této sezony. Takže borci čeká nás ještě spousta zápasů tak je potřeba si to v hlavě srovnat a připravit se na další těžká utkání