FK Litol
Oficiální stránky klubu

AFK Pečky : FK Litol (dorost) 3:0 – 22. 4. 2023

Sestava:  Prach – Haken, Droberjak, Svoboda, Lepka L., Rozlivek  – Řehák, Fárka, Janík, Šimon – Poustka   Lavička:  Roza, Lepka M, Shliapin, Zoubek, Hrabánek

Poločas 1:0

Na utkání v Pečkách jsme se poctivě celý týden připravovali a věděli jsme, že pokud chceme uspět musíme každý podat 100% výkon. Pečky  jeden s nejlepších týmu v soutěži a i ze zkušenosti ze vzájemného utkání u nás na podzim jsme očekávali obrovskou sílu soupeře. K tomu jsme tentokrát také upravili taktiku a první poločas jsme zvládli skvěle takticky a soupeře jsme doslova zaskočili a povolili jsme mu jednu šanci, bohužel míč po ní skončil v naší síti. Je potřeba říci, že to byla akce ukázková a skvěle provedená. Každopádně do kabin se šlo za nepříznivého stavu 1:0 pro domácí.

Ve druhé půli jsme hru více otevřeli a snažili se s výsledkem něco udělat. Bohužel soupeř byl tentokrát velice kvalitní a trestal naše individuální chyby, které jsme zbytečně vyrobili. Nicméně utkání mělo velkou kvalitu a ostudu jsme rozhodně neudělali. Sehráli jsme kvalitní, bojovné utkání se zkušeným, fotbalovým a velice běhavým soupeřem. 

Pozitivum z utkání je, že tak kvalitnímu soupeři jsme se vyrovnali jak v bojovnosti tak hlavně kondičně a až do 90minuty jsme byli schopni držet krok. Tentokrát i přes porážku je potřeba kluky pochválit a opravdu jediné co si musíme rozebrat a vytknout jsou ty individuální chyby v rozehrávce, které nás stáli lepší výsledek. Takže ještě jednou gratulace do Peček k výhře a my se poctivě připravíme na domácí utkání s Jestřábí Lhotou. Ze vzájemného utkání z podzimu jim mále co vracet. Tak doufám, že to je samo o sobě motivací.

 

za realizační tým

Tomáš Zikmund

trenér