Sadská x FK Litol (st. přípravka) 12:15

Branky: Schrötter 4x, Bašus J. 3x, Bašus M. 2x, Vondruška 2x, Bernátek 2x, Volkov 1x, Švec 1x

Sestava: Švec F., Linková A., Bašus M., Šípková K., Bašus J., Vondruška D., Bernátek M., Schrötter S., Volkov M.

Po dlouhém zimním spánku se litolští sršni představili k prvnímu mistrovskému utkání jarní (počasí bylo spíše na kulicha a svařák v termosce) části na hřišti Sadské. Všichni vyznavači žlutočerných litolských barev byli zvědaví, v jaké formě sršáňci vylétnou. První třetina zápasu musela všem našim fanouškům udělat velikou radost. Bylo to asi nejlepších 20 minut této sezony. Naši borci předváděli vyspělý, rychlý a atraktivní fotbal plný krásných akcí.

Takto bychom si to představovali. Uvidíme na příštím utkání, jaká bude realita… Bohužel postupem času šla kvalita našeho výkonu dolů a třetí třetina se víceméně dohrávala. Škoda, že jsme nedokázali výkon z první třetiny udržet po celé utkání. Velmi potěšující bylo to, že o vstřelené branky se postaral téměř celý tým. Dá se říci, že jsme měli celou dobu utkání herně i výsledkově pod kontrolou a naše sršní letka si užila zaslouženou pozápasovou děkovačku. Jen tak dál borci. Díky za skvělé prezentování našeho klubu!!!

Jan Papáček, trenér