FK Litol (dorost) – Cidlinská FA 8:1 (3:0) – 26. 4. 2022

Sestava:  Prach – Šesták, Svoboda,Šípek – Fárka, Droberjar – Hejzlar, Šubrt, Rozlivek – Haken, Řehák           Střídali: Král, Rovnaník, Pokovba, Janík, Šimon

Branky: 11., 26., 38., 62. a 73. Řehák, 67. Hejzlar, 76. Šubrt, 88. Rozlivek

Po velice povedeném utkání v Sokolči jsme započali sérii 4 domácích utkáním s týmem Cidlinské fotbalové akademie. Do tohoto utkání jsme vstupovali v roli favorita a tuto roli jsme začali záhy naplňovat i gólově, když se po pár minutách hry prosadil poslední dobou neskutečně produktivní Kuba Řehák. Tím odstartoval své dnešní galapředstavení. Od první minuty jsme diktovali tempo utkání my a nepouštěli soupeře k žádnému ohrožení naší branky. Bohužel jsme se ale nedokázali přidat brzy další branku. To se změnilo až v 26. min když se prosadil opět Řehák a když tento hráč v 38. min zkompletoval hattrick odcházelo se do kabin za příjemného stavu 3:0

Druhá půle začala z naší strany trošku vlažně, což se nám trenérům nelíbilo. Sáhli jsme k několika změnám a hladovost našich náhradníků se brzy projevila. 62. min a 4:0 a světe div se autorem branky Kuba Řehák. O pár minut později se skóre opět měnilo když se prosadil Kuba Hejzlar. Po tomto gólu jsme malinko ztratili koncentraci a soupeř ihned korigoval na 1:5. Z naší strany to byla ale pouze malinká kaňka na výborném výkonu a když v 73. min dal svůj pátý gól Řehák bylo o výsledku rozhodnuto. V závěrečné čtvrthodině utkání se ještě prosadili Šubrt a Rozlivem a upravili na konečných 8:1.

Tímto utkáním jsme navázali na skvělé představení z minulého utkání a opět jsme soupeře dokázali přehrát jak  fotbalově tak i důrazem v osobních soubojích. Je vidět, že naše forma našich kluků jde stále strmě vzhůru a všichni si jdeme na naším cílem, který jsme si před sezonou vytyčili.