FK Litol (dorost) – Slovan Poděbrady 7:0 (3:0) – 30. 4. 2022

Sestava:  Prach – Šesták, Svoboda,Šípek – Fárka, Droberjar – Šimon, Janík, Rozlivek – Haken, Řehák       Střídali: Pokovba, Furgalák, Lepka

Branky: 4. Řehák, 6. a 82. Janík, 14. Haken, 55. (p) Fárka, 67. a 84. Rozlivek

Další domácí utkání jsme odehráli proti soupeři z lázeňského města Poděbrady. Do Litole zavítal poděbradský Slovan. Do utkání jsme nastoupili v pozměněné sestavě a to z důvodu kolize našeho utkání s utkáním mužského A týmu ve Všechlapech. Jelikož naši hráči předvádí poslední dobou opravdu skvělé výkon, tak to neušlo očím trenéra mužů a někteří naši borci jeli s Ačkem. Jak je poslední dobou naším zvykem, vlétli jsme do utkání doslova jak uragán a kvalitním presinkem jsme nutili od první minuty soupeře k chybám. Náš pohyb dokázal soupeř zastavovat pouze za cenu faulů a po jednom z nich se ve 4. min prosadil střelec posledních týdnů Řehák , po dalších dvou minutách se z nacvičeného rohového kopu prosadil Janík a o dalších šest minut později opět po skvěle sehraném rohu přidal třetí gól Haken, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Bohužel po úvodní smršti jsme trošku polevili a do poločasu se již skóre neměnilo.

Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně a míč měli častěji na kopačkách. Byli jsme i střelecky dost aktivní, ale také nepřesní. A když jsme se nedokázali prosadit ze hry, pomohli jsme si opět standartní situací. Tentokráte tou nejjednodušší-pokutovým kopem. Ten s přehledem proměnil Fárka. Postupem času jsme na hřišti jasně dominovali a dokázali naší převahu přetavit i v branky, když se prosadili postupně Rozlivek, Janík a opět Rozlivek. Tím jsme uzavřeli výsledek na konečných 7:0