FK Litol
Oficiální stránky klubu

Ostrá/Lysá – FK Litol (dorost) (1:0)

Sestava: Haizler – Mazáček, Svoboda, Šesták – Rozlivek, Fárka, Janík, Haken, Droberjar – Řehák © , Poustka

Střídající: Šimon, Roza, Holub, Zoubek

Góly za FK Litol:

Naše poslední utkání, na které jsme se minimálně my, trenéři, těšili, proběhlo v sousední Ostré, kde hraje spojený tým Ostré a Lysé. A právě proto jsme vnímali zápas jako velké derby, očekávali jsme bojovný a soustředěný výkon, který nás dovede k vítězství.

Očekávat jsme mohli, bohužel předvedený „výkon“ našich mladých sršňů připomínal místo sršňů spíše silně omámené včely, které vidí poprvé v životě míč. Výkon, za který jsme se na lavičce styděli a vlastně nechápali, jak něco takového můžeme předvést! Pouze asi 3 hráči našeho týmu splnili „jakž takž“ nějaká měřítka. Výkon bez odhodlání, bez energie, bez snahy zvítězit a se spoustou nepřesností bohužel umožnil soupeři, který byl jinak celý zápas fotbalově neškodný (ne ale víc než my), vstřelit gól a radovat se ze všech tří bodů.

Rád bych se všem, kteří přicestovali se snahou nás podpořit, omluvil. Výkon, který jsme všichni viděli, není hodný dobrého hodnocení a mrzí nás, že jsme se předvedli v tomhle světle. Slibuji, že další výkony budou o poznání lepší. Mám totiž i z kluků pocit, že zpětně nejsou s tímto výkonem a předvedenou hrou spokojeni, a chtějí se do budoucna předvádět v lepším světle.

Rádi bychom na tuto sobotu zapomněli, nicméně i z negativní zkušenosti musíme vytěžit maximum a připravit se na další zápas, který nás čeká už tuto sobotu doma s Průhonicemi. Tam je šance složit reparát a ukázat, jací opravdu jsme – tým, který bojuje, umí hrát pohledný fotbal a makáme jeden za druhého. Nic jiného totiž totiž my, kteří kluky poctivě připravujeme, nepřijmeme!

Tímto bych Vás rád na další zápas pozval a pevně doufám, že se bude opět na co koukat a odejdeme ze zápasu jako vítězové. Ono, odejít jako vítěz není vždy potřeba, ale je nutné odejít ze zápasu s pocitem, že jsme na hřišti nechali všechno…

Více není tentokrát co hodnotit, ono vlastně není co… Jdeme dál…

Za trenérský tým, Martin Špecián