O litolské hráče je zájem

Společně s předčasným koncem v divizi je spojen také odchod některých hráčů na hostování či přestup. Litolští i přes umístění ve spodku tabulky čtvrté nejvyšší soutěže jsou žádaným zbožím. Kupříkladu šikovný záložník Jaromír Cáska ihned přestoupil do divizního Nymburka, kde již o víkendu zasáhl do utkání s Meteorem, pouze tak tedy vyměnil skupinu „C“ za „B“.

Kromě Jaromíra Cásky, který téměř okamžitě přestoupil do Polabanu Nymbruk nastal pohyb i u dalších hráčů. Do mateřských třetiligových Benátek nad Jizerou se vrátili legionáři Vitus Mbah a Musa Ansuma. Zkušený brankář Václav Rathouský bude hostovat a nyní hájit semické barvy v krajském přeboru. Obránce Michal Jareš odešel hostovat do Bohemia Poděbrady (1. B třída). O soutěž výše bude hrát sniper Stanislav Ježek, jenž podobně jako na podzim, bude hostovat v Čelákovicích. I obránce Filip Zikmund mění působiště. Mateřský Újezd nad Lesy svolil k hostování v Plzeňském krajském přeboru v týmu TJ Slavoj Mýto. O útočníka McDona Mbaha je údajně zájem v moravskoslezské divizi, kde by jej ve svém kádru rád viděl tým FK Vrchovina (Nové Město na Moravě). Nové angažmá našel také záložníkPavel Křivánek, ten svede boje v okresním přeboru za Milovice, tam se vrátil také Marek Baran. Do svého mateřského oddílu Staré Lysé zamířil také Pavel Veselý. Ondřej Pavelka se pak vrátil do Kosmonos (1.B třída), velký zájem však o něj má první tým okresního přeboru mladoboleslavského okresu – rezerva Benátek nad Jizerou. Stále bez angažmá zůstávají hráči na hostování, tedy brankář Jakub Cink, obránceMehmed Arapovič a záložník Osita Fimbar Iheanacho. Stejně tak litolští Matěj KejhaLukášem Vítkem.