FK Litol
Oficiální stránky klubu

Loučeň x FK Litol (st. žáci) (0-12)

Sestava: Prach, Roza, Svoboda J., Hanke, Zita T., Zita J., Lepka, Bašus, Janík, Šípek – Hrabánek, Haken

Góly: 4x Janík, 3x Zita T., Hanke, Šimon, Svoboda, Zita J., Lepka

Hráno: 5.9.2020 – hřiště Loučeň

Ke 3. kolu jsme odcestovali na půdu Loučně, která zatím nezískala ani bod a my po dvou výhrách se ziskem 6ti bodů jsme byli pasováni do role favorita. Přesto jsem věděl, že to nebude jednoduchý zápas a na to jsem také kluky upozornil. Od prvního hvizdu se moje slova potvrdila, byli jsme všude pozdě a soupeř byl více na balónu. Bojovným výkonem nás přehrával, ale žádnou větší šanci si nevytvořil. My jsme pak hru vyrovnali a narozdíl od loučeňských přidali i góly.  A tak po poločase se šlo do kabin za stavu 5:0! Pro domácí to byl hodně krutý výsledek, neboť v první půli patřili k těm lepším a fotbalovějším. Fotbal se ale hraje na góly.

V kabině jsem musel trochu zvýšit hlas a vysvětlit hráčům, že takhle to prostě nejde a nejsem spokojený s předvedenou hrou. Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že se musíme ve všem zlepšit! To se nám také začalo dařit, bylo vidět, že si slova kluci vzali k srdci a zjistili, že fotbal je kolektivní hra. Přihrávka střídala přihřávku, byly vidět pohledné akce okořeněné góly a skóre na naší straně narůstalo. Soupeř hrozil hlavně díky naší naivitě a lehkomyslnosti. Bohužel pro ně, a naštěstí pro nás, góly nedával. Vše s přehledem pochytal náš gólman Denis Prach. A tak se skóre zastavilo na 12 gólech v soupeřově síti. Z tohoto zápasu mám radost z výsledku, čistého konta, které držíme 3 zápasy a konečně jsme také stříleli z dálky, z nichž padaly krásné góly. Přesto máme pořád na čem pracovat. 

Tím bych ukončil krátké shrnutí zápasu na Loučni a zároveň vás rád pozval na sobotu, kdy k nám do Litole přijede Lysá, což bude opravdu velké derby. Budeme se proto těšit, že přijdete naše kluky podpořit.

Tomáš Černý, trenér

FOTOGALERIE