FK Polaban Nymburk x FK Litol (st.přípravka) 24:8 (14.9.2020)

Branky: Holovský M. 2, Schrötter S. 2, Bernátek M. 1, Bašus J. 1, Bašus M. 1, Lietavec P. 1

Sestava: Vostruha A., Bašus M., Bašus J.,Lietavec P., Nýdrle J., Vondruška D., Bernátek M., Holovský M., Roza M., Schrötter S., Hartman K., Procházka S.

K našemu prvnímu venkovnímu utkání v této sezoně jsme vyrazili na horkou půdu Polabanu Nymburk. Bohužel se opět opakovala situace z předchozích utkání a než naše sršní letka zjistila, že je vůbec na fotbalovém utkání, tak jsme prohrávali o několik branek. Hoši, bez energie a zápalu do utkání to nikdy nepůjde. První třetinu zápasu jsme opravdu prospali a soupeř nás nepustil do jediné šance. Druhou třetinu nastoupil úplně jiný sršní výběr. Najednou jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem a připsali si i velké množství brankových příležitostí. Několik z nich i využili a výsledek alespoň esteticky upravili.

Třetí třetina byla opět v režii domácích, kteří byli fotbalově i fyzicky vyspělejší, a tak zaslouženě zvítězili. Nebýt naší sršní chobotnice v brance, která počapala i nechytatelné, tak byl pro nás výsledek i výrazně horší. Z utkání si musíme vzít to dobré z druhé třetiny a ponaučit se z té první a třetí. Bez bojovnosti fotbal hrát opravdu nelze. Když bude bojovnost, přijde i fotbalovost!!!

Závěrem bych chtěl poděkovat našim příznivcům (rodičům), kteří naše mladé sršně povzbuzovali i přes velký rozdíl ve výsledku utkání. Díky!

Jan Papáček, trenér