FK Litol (st.přípravka) x FK Kostomlaty n.L. 3:10 – (27.9. 2021)

Sestava: Vostruha A., Bašus J., Bašus M., Vodnruška D., Volkov M., Nýdrle J., Sýkora V., Schrötter S.

Branky: Bašus J., Schrötter S., Nýdrle J.

Po dvou náročných trénincích se naše sršní naděje představily v dalším utkání proti Kostomlatům. Výsledek byl tentokrát pro naše borce až moc krutý. Troufám si tvrdit, že zápas byl minimálně vyrovnaný. Fotbalisté ve žlutočerných dresech drželi často míč na svých kopačkách a soupeř podnikal po našich chybách rychlé protiútoky, které s přehledem proměňoval. V tom byl nejzásadnější rozdíl celého utkání – produktivita. Šršáni byli v koncovce zbrklí, případně chybělo obligátní štěstíčko. Dnes byla sršní žihadla značně otupělá a s kulatým nesmyslem si v koncovce nevěděla rady. Snad dojde do příštího utkání k repasování, případně k úplné výměně sršních útočných zbraní. To uvidíme příští týden na fotbalovém „letišti“ v Sadské. Díky všem zúčastněným borcům na hřišti za hezkou fotbalovou podívanou!!!

Jan Papáček

trenér