FK Litol (st. přípravka) x AFK Sadská 8:13 (4.10.2021)

Sestava: Vostruha A., Švec F., Bašus J., Bašus M., Vondruška D., Sýkora V., Volkov M., Nýdrle J., Schrötter S.

Branky: Schrötter 2x, Vondruška 2x, Volkov 2x, Bašus 1x, Nýdrle 1x

Další mistrovské utkání se odehrálo na vyhlášeném fotbalovém „letišti“ v Sadské. Letový prostor by měli přeci ovládat litolští sršni a ne hráči Sadské. Tak uvidíme… V minulém kole jsem psal, že jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem pro Kostomlaty. Jen výsledkově to nevyšlo. O tomto zápase si troufnu říci, že naši žlutočerní borci hráli lépe než soupeř. Snažili se držet míč na svých kopačkách, hráli kombinační fotbal i šance si vytvářeli. Za předvedenou hru může mladé sršně trenérský štáb jen pochválit. Bohužel se opět nedostavil výsledek. Sadská chladnokrevně trestala chyby v naší rozehrávce. Asi nám chybí sršní „zabiják“, který by byl schopen za jedno utkání nasázet více přesných zásahů a tím v koncovce uklidnil zbytek žlutočerného roje. Vyhlašuji výběrové řízení. Kdo se této role ujme? Odpověď najdeme třeba již v příštím utkání. Děkuji všem hráčům za předvedenou hru!

Jan Papáček

trenér