FK Litol (st.přípravka) x Přerov nad Labem 16:0 (11.10.2021)

Sestava: Vostruha A., Bašus J., Sýkora V., Schrötter S., Vondruška D., Volkov M., Nýdrle J., Šípková K.

Branky: Bašus 4x, Schrötter 4x, Vondruška 4x, Vostruha 1x, Sýkora 1x, Volkov 1x, Šípková 1x

Předzápasové vyhlídky na dnešní zápas nebyly zrovna moc pozitivní. Některé sršně kosí podzimní smrtelné nemoci a jiné pochroumané končetiny. Sestavu jsme nakonec dali dohromady a hurááááááá na protivníka z druhé strany Labe – Přerov nad Labem. Litolští sršni bránili své domácí hnízdo od první minuty velmi zdárně a hned na začátku tohoto mače bylo jasné, kdo bude dnes na zeleném pažitu pánem. Nejprve měli naši borci problém s koncovkou (stejně jako během celého podzimu 🙂 ) a hráli spíše dovednostní „srandahru“ na počet nastřelených tyčí a břeven. Postupem času se litolské naděje v koncovce uklidnily a začaly své šance proměňovat. Šancí a krásných akcí předvedly v tomto zápase opravdu hodně. Součet přesných sršních žihadel byl nakonec 16. To muselo přítomným žlutočerným fandům posloužit jako zahřívadlo v typickém podzimním počasí. Díky všem za krásný zápas. A příště hrrrrrrrrrrrrrr na Stratov!

Jan Papáček

trenér