FK Litol (st. přípravka) – TJ Pátek (18:7)

Sestava: Švec F., Linková A., Šípková K., Bašus J., Bašus M., Plch M., Volkov M., Vondruška D., Moustafa Y.

Branky: Plch 5x, Šípková 4x, Vondruška 3x, Bašus J. 2x, Linková  2x, Bašus M. 1x, Volkov 1x

První úkol před tímto utkáním byl, aby se našlo kus hřiště, který nevypadal, jako kdyby se na hřišti vyřádili divočáci (divočáci řádili během víkendových utkání dorostu a našeho béčka). Podařilo se, a tak jsme mohli vypustit sršní letku k dalšímu mistrovskému utkání. Soupeřem nám byli borci z Pátku. Od první minuty měli žlutočerní (tentokrát zelení) utkání pod kontrolou. Na těžkém a podmáčeném terénu se snažili hrát kombinační fotbal, který musel diváky bavit.

Na soupeři bylo znát, že zatím nemá tolik fotbalových zkušeností. Počet úspěšných sršních zásahů se nakonec zastavil na čísle 18. A to se soupeřův brankář ještě hodně snažil, aby tato cifra nebyla ještě vyšší. Jeho dres podle toho náležitě vypadal. Snad mají v Pátku kvalitní prací prostředky, aby byl na další utkání opět zánovní. Předvedený výkon v tomto zápase snesl nejvyšší parametry. Zaslouženě naše sršní letka oslavila vítezství, jako kdyby vyhrála ligu mistrů a užila si děkovačku s rozpumpovanými rodiči a fanoušky Litole. Jen tak dál!!! Děkujeme za skvělý výkon a reprezentaci našeho oddílu!

Jan Papáček

trenér