FK Litol (dorost) : Družba Suchdol 1:1

Sestava:  Prach – Šesták, Droberjar, Šípek –  Fárka – Roza, Janík, Rozlivek, Řehák – Lepka L., Poustka

Lavička:  Svoboda, Shliapin, Haken, Šimon, Lepka M., Zoubek

Branka:  84.min. Shliapin.  Poločas 0:0

Po úspěšném utkání ve Strakách nás čekal doma soupeř ze středu tabulky a to tým Družba Suchdol. Chtěli jsme potvrdit svým výkonem a hlavně výsledkem 3 body ze Strak. To se nám bohužel nepodařilo. Do utkání jsme vstoupili zbytečně ustrašeně. Kupili jsme zbytečné chyby v rozehrávce a soupeř byl směrem do útoku velice nebezpečný a jen díky Denisovi v bráně jsme po poločase drželi výsledek 0:0

Do druhé půle jsme chtěli hrát mnohem aktivněji, ale bohužel jsme byli všude o pomyslný krok později. Přesto jsme postupem času začali soupeře přehrávat. Soupeř odcházel pomalu fyzicky a 7minut před koncem jsme udeřili, když Alexova střela z úhlu zapadla přesně do zadní šibenice Suchdolské brány 1:0. Nicméně o minutu později jsme si nepohlídali naší bolístku standartní situaci a před Denisem se objevil zcela nepokrytý útočník hostů, jeho zakončení hlavou Denis bravurně zlikvidoval, bohužel ale při zákroku došlo i ke kontaktu s útočícím hráčem a rozhodčí ukázal k překvapení všech na značku pokutového kopu. Ten s přehledem hosté proměnili a srovnali na 1:1. Ještě jsme se snažili s výsledkem něco udělat a málem i úspěšně, ale rozhodčí byl opět proti když v 90min. jasný penaltový zákrok na Lukáše Poustku „vytáhl“ z pokutového území mino a zahrával se pouze volný přímý kop ze kterého jsme bohužel branku neohrozili.

Nicméně ikdyž můžeme cítit křivdu, tak ruku na srdce za dnešní výkon a přístup k dnešnímu utkání jsme si body nezasloužili. Takto se o body nebojuje.