FK Litol (dorost) – AFK Pečky 0:1 , poločas (0:0)

Sestava: Prach – Dvořák, Droberjar (c) , Fárka, Šípek – Rozlivek, Haken, Janík, Zich, Šimon – Řehák

Střídající: Bašus, Pitra, Rovnaník, Hrabánek, Shliapin

Minulou sobotu jsme na našem hřišti V Topolech přivítali jednoho z našich největších bodových konkurentů tabulky a očekávali jsme, že utkání v porovnání s Krakovany bude o poznání těžší.

Na kluky jsme apelovali, aby si uvědomili, že pokud tohoto soupeře porazíme, budeme to my, kdo ho předskočí v tabulce. Bohužel naše důkladná trenérská příprava před zápasem byla našim sršňům, alespoň jak to vnímám já, k ničemu.

První poločas se odehrával v nízkém tempu a troufám si říci, že byl nekoukatelný, a to z obou stran! Mnoho nepřesností, žádná fotbalovost, vynechávání soubojů, nevystřelili jsme na bránu… Prostě hrůza. Měli jsme s trenérem pocit, jako kdyby naši, jindy úplně jinak se projevující koně, prostě neměli svůj den a potkali se takto společně poprvé na hřišti!

O poločase jsme si tedy opět museli důrazně připomenout, kdo hraje doma, kdo je ten, co by tu měl odevzdat všechno a kdo je ten, kdo by měl potěšit domácí fanoušky, kteří se na nás přišli podívat v hojném počtu.

Ani tato rozmluva bohužel nebyla k ničemu a druhý poločas se dohrál v duchu toho prvního.

Soupeře jsme pustili několikrát do šance a nebýt Filipa Fárky a Denise Pracha, soupeř by nedal jen jeden gól, ale mohl být rozdíl zápasu větší.

My, jakožto trenéři, jsme byli hrozně zklamaní. Ono nevadí, když tým prohraje, ale jde o to jakým způsobem! A tohle byl způsob pro nás neakceptovatelný.

Hráčům jsme již svoje dojmy sdělili a očekáváme, že následující zápas v Kutné Hoře (na hřišti v Kaňku) bude vypadat úplně jinak a že to bude zase náš tým, na který jsme hrdí.

Tým plný energie, snahy, fotbalovosti, nadšení a hlavně tým, který na hřišti není odevzdaný a není mu jedno, jak jeho herní styl vypadá!

Tímto bych vás, naše fanoušky, rád pozval na příští venkovní zápas, který odehrajeme tuto neděli od 10:15 na hřišti v Kaňku s Kutnou Horou, u které si troufám říci, že je to je tým, který se snaží hrát fotbal a jde mu to. Bude se na co dívat, předpokládám…