Dvojzápas Litol – Drahelice 0:10 (14.5.23), 6:0 (17.5.23)

Jelikož bylo poslední podzimní kolo pro špatný stav hřiště přeloženo na květen, tak jsme během tří dnů odehráli dvojzápas s Drahelicemi. Oba zápasy proběhly téměř „přes kopírák“. První zápas na půdě Drahelic jsme i přes složitý terén soupeře zdařile přehrávali a byli efektivní v koncovce. Skóre zápasu se zastavilo až na kulatých 0:10. A ihned ve středu jsme si pořádající role obrátili, takže Drahelice zavítali do Litole.

Soupeř přijel s trochu silnější sestavou, což se projevilo i na finálním skóre. První poločas jsme jednoznačně opanovali a šli do kabin za skóre 4:0 pro nás. Ve druhé půli byl soupeř pozornější a aktivnější do útoku, my naopak vypadali unavenější a přidali už pouze dva góly. Naopak s chutí hrající soupeř mohl skóre korigovat, naštěstí pro nás ale své šance nevyužil. Zápas se tedy zastavil na skóre 6:0 v náš prospěch.