FK Litol
Oficiální stránky klubu

AFK Sadská x FK Litol (st.příp.) 19:3 – FK Litol (st.příp.) x AFK Semice 4:28

AFK Sadská x FK Litol 19:3

Branky: Bašus M., Lietavec P., Schrötter S.

Sestava: Vostruha A., Bašus M., Bašus J., Lietavec P., Vondruška D., Bernátek M., Roza M., Holovský M., Schrötter S., Hrabalová K., Nýdrle J.

 

FK Litol x AFK Semice 4:28

Branky: Lietavec P. 2x, Vondruška D., Schrötter S.

Sestava: Vostruha A., Bašus M., Bašus J., Hrabalová K., Roza M., Nýdrle J., Schrötter S., Lietavec P., Vondruška D., Bernátek M.

Páteční utkání v Sadské i pondělní utkání v Litoli byla jako přes kopírák. Proto jsem se rozhodl tyto dva zápasy zhodnotit v akční nabídce dva v jednom. Tím pozitiva končí. Sršní letka schytala dva velké debakly. Jak neustále s trenéry říkáme, na výsledku v této kategorii vůbec nezáleží. Ale předvedená hra musí splňovat nějaké parametry. A to v těchto utkáních nesplňovala. Zaostávali jsme ve všech fotbalových parametrech. Evidentně měl dispečer letového provozu sršní letky dovču a nebo byl v karanténě. Naši borci létali chaoticky za balonem jak hráči z minipřípravky. Toho soupeři využívali a neustále se osamoceně řítili na našeho strážce sršní svatyně. Ten dělal, co mohl.  Ale ani to nestačilo. Soupeři byli jednoznačně lepší ve všech fotbalových i pohybových schopnostech a dovednostech. Musíme makat dál. Kouzelný proutek nemáme, takže zlepšení nepřijde hned. Nezbývá nám nic jiného, než dřít na tréninku a ze všech těchto zápasů si vzít ponaučení. Pak to zlepšení určitě přijde. Potenciál v sršních žihadlech určitě je. Tentokrát přítomným sršním fanouškům poděkovat nemohu… Nejsme divadlo, a tak se utkání hrálo bez diváků J I tak díky!!! 

Jan Papáček, trenér