AFK Milovice 11 x FK Litol (st. přípravka) 18:7 (13.9.2021)

Sestava: Vostruha A., Nýdrle J., Bašus M., Linková A., Vondruška D., Schrötter S., Volkov M.

Branky: Schrötter S. 3x, Linková A. 2, Vondruška D. 1x, Bašus M. 1x

K dalšímu mistrovskému utkání našich sršňů jsme zavítali do nedalekých Milovic. Čekal nás zde soupeř složený z hráčů ročníku 2011, který dokonce hraje již teď soutěž mladších žáků. Situaci nám neusnadnilo velké množství omluvenek před dnešní zápasem, a tak bylo jasné, že to naši sršáňci budou mít dnes fyzicky hodně náročné. Zápas přinesl velké množství krásných fotbalových akcí z obou stran. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a opravdu se bylo na co dívat. Na hráčích z Milovic byla patrná větší fyzická a herní vyspělost v soubojích. To utkání jednoznačně rozhodlo. Za předvedený výkon se naši borci nemusí vůbec stydět. Fotbalově i v nasazení bylo v tomto utkání vše v pořádku. Takže nezbývá nic jiného, než našim sršním nadějím poděkovat. Pokud budou hrát takto i nadále, tak přijdou i výsledky. Díky všem zúčastněným a snad se na příštím zápase sejdeme ve větším počtu!

Jan Papáček

trenér