FK Litol
Oficiální stránky klubu

Úvodní přípravné střetnutí dospělého týmu 25.2.17

Dospělí sršni se poctivě připravují na líté jarní boje ve své soutěži a tak není žádným překvapením, že již mají za sebou úvodní přípravné střetnutí. Oproti obvyklostem začalo utkání velice časně a tak ani divácký zájem nebyl zprvu nijak valný, což se však s přibývajícím časem zcela změnilo. Naši borci vstoupili do utkání lehce vlažně a s ostychem, jakoby nevěděli, jak na soupeře. Ovšem postupně se jistota na naše nohy a ruce dostavila a soupeř evidentně nevěděl kudy kam.

Vedeni skvělým dirigentem v podání pana Seifrta se sršni vrhli na soupeře, kterého položili na lopatky a rozcupovali na prvočinitele. Přihlížející enkláva diváků, která se postupem času rozrůstala, tak mohla vidět to, na co je od sršňů zvyklá. V rychlých výpadech a bravurních kličkách se naši borci doslova předháněli. A když už byl někdo ve slepé uličce, briskně mu na pomoc přiskočil kamarád z jiné řady a situace byla rázem vyřešena. Kluci hýřili aktivitou a byla na nich vidět obrovská chuť… Ta byla bohužel v jedné chvíli lehce otupena, jako by naši borci byli přesyceni a v tento okamžik se také soupeři podařilo lehce se z nastalého tlaku oklepat.

Ovšem po krátké pauze se sršni znovu nadechli a předváděli výkon hodný profesionálů. Náhodní kolemjdoucí se nechávali strhnout předváděnou hrou a zastavovali se shlédnout tuto jedinečnou podívanou, která se nezvykle protáhla do doby kdy už pomalu slunce, které celý den příjemně hřálo, zapadalo za obzorem. Výkon gradoval a úspěšné zásahy na naší straně rychle narůstaly. Když se blížil závěr duelu, tak o vítězi nebylo pochyb…

Byli to žluto-černí, kdo v úvodním přípravném střetnutí jasně zvítězil. Odměnou všem byla výslužka, kterou si všichni aktivní účastníci střetnutí odnesli po zásluze domů. S přicházející tmou se pak všichni přemístili do tiskového střediska a celé střetnutí ještě dlouho rozebírali… Našim borcům patří za předvedený výkon obrovský díky, jelikož to, co tentokráte předvedli, byl výkon hodný profesionálů.

Název soupeře ani konečný stav netřeba uvádět, jelikož se jednalo o přípravný duel a jeho výsledek je třeba brát s respektem a pokorou. Nadále je potřeba makat a poctivě se připravovat na mistrovské mače…