Přátelský zápas hala Milten – Milovice

Dne 9.3.2017 sehrál ročník 2008 naší mladší přípravky přátelský zápas v hale Milten s Milovickým týmem.

Za Litol nastoupili: Jan Knobloch, Tomáš Zíta, Martin Lepka, Dan Holub, Vojta Svoboda, Adam Šesták, Ondřej Bašus, Adam Fér a Šimon Hanke.

Přátelské utkání mladší fotbalové přípravky v Milovicích

Hra se hrála současně na dvou minihřištích s obrovským množstvím soubojů, kliček, přihrávek, střel a výborných brankářských zákroků.

Utkání se hrálo ve vysokém tempu. Z naší strany takměř bez střídání, protože počet našich hráčů byl poznamenán vysokou mírou absencí. Litolští trénovaní borci se však takovéto výzvy nezalekli. Naopak, ukázali soupeři, že po celou hodinu s ním dokáží držet vyrovnané tempo.

Bylo to krásné rozloučení s halovou částí sezóny a příště již venku na trávníku.

Radim Hanke, trenér