Turnaj starší přípravky v Přerově nad Labem – 9.6.2018

„černý tým“

„žlutý tým“

Turnaje se účastnili: Zíta T., Lepka M., Hrabánek, Ponec, Šesták A., Košvanec, Houska Petr, Svoboda V., Rajl, Bašus O., Zoubek O., Fér A., Magada, Roza L.,

V sobotu 9.6. se účastnila naše starší fotbalová přípravka turnaje v Přerově nad Labem. Akce se účastnily týmy Drahelic, Stratova a domácího Přerova. Vzhledem k omluvenkám některých týmů a velké účasti našich hráčů jsme do turnaje nasadili dva sedmičlenné týmy tak, aby se počet zápasů rozšířil. Oba týmy si počínaly velmi slušně a nebýt tradičního řízku s bramborem k obědu, který sršňům doslova zatáhl ruční brzdu, mohli jsme prohnat i týmy ze špice celkového umístění.

I tak jsme se prezentovali kvalitní hrou a krásnými akcemi a konečné třetí a čtvrté místo bylo krásným zakončením celého dne. Všem za jejich účast i výkony děkujeme! Čekají nás poslední dva týdny tréninků a pak zasloužený odpočinek v podobě prázdnin, na které se všichni určitě již nyní těší!

Michal Jareš