Turnaj starší přípravky – 11.6.2016 Přerov nad Labem

turnaj starší přípravkySršní nejstarší přípravka se letos stejně jako každý rok zúčastnila tradičního, fotbalového turnaje v Přerově nad Labem.

Za účasti pěti týmů byl zvolen systém turnaje každý s každým dvoukolově. Na turnaj jsme odjížděli s tímto týmem:
Říha – Hanzal K., Král, Prach, Žák, Jakubal, Poledne, Janík, Šimon, Hejzlar M., Šesták, Droberjar

VyšehradVyšehrad U11 – TJ LITOL 2:0

Naši borci v zahajovacím utkání bodali slušný a fotbalový výkon. Bohužel dva protiútoky soupeře naše šance, na body z tohoto zápasu, odvály.

SadskaSadská – TJ LITOL 1:1
branka: Adam Janík

První zápas s pozdějším vítězem turnaje jsme opět ukázali, že se nikoho nezaleknem! Utkání bylo zcela vyrovnané a tak konečná remíza byla zřejmě spravedlivým rozuzlením.

VyšehradVyšehrad U10 – TJ LITOL 0:4
branky: Žák, Janík, Jakubal, Šimon

V tomto zápase si sršni s chutí zastříleli. Spousta šancí ještě nebyla proměněna, ale to nás tentokráte nemuselo tolik mrzet.

PřeovPřerov n/L – TJ LITOL 2:4
branky: Droberiar, Janík, Jakubal, Šimon

Také zde se nám podařilo vstřelit dost branek, ovšem utkání nebylo zdaleka tak snadné jak se může zdát. Domácí nechtěli prodat svou kůži lacino a byli víc než těžkým soupeřem. Tři body z tohoto utkání byly opravdu těžce vydřené.

Vyšehrad

TJ LITOL – Vyšehrad U11 0:0

Odveta s tímto soupeřem skončila bezbrankovou remízou, ačkoliv oba týmy měli šance ke vstřelení gólu. Střelecký prach byl tentokrát hodně zvlhlý.

SadskaTJ LITOL – Sadská 1:2
branka: Prach

Také odveta těchto týmů byla nesmírně vyrovnaná. Sadská byla herně lepší, ale sršni se ke konci utkání dočkali vydřené branky a hrnuli se za vyrovnáním. Jejich snahu však ukončil závěrečný hvizd sudího.

VyšehradTJ LITOL – Vyšehrad U10 2:1
branky: 2x Janík

Sršni byli zjevně v poobědové části turnaje znaveni trávením řízků, které se jako tradičně servírovaly v místní vývařovně. Se štěstím však vydřeli vítězství nad houževnatým soupeřem.

PřeovTJ LITOL – Přerov n/L 3:0
branky: Janík, Jakubal, Hejzlar M.

michalMichal Jareš (trenér FK Litol):

Poslední mač byl pro naše borce rozhodující v tom, že jsme mohli v případě vítězství vystoupat na pomyslnou bednu. Sršni šli jednoznačně za vítězstvím a také ho po zásluze dosáhli, když zdolali unavené domácí borce.
Série zápasů s úspěšnými výsledky nám nakonec přisoudila konečné, velmi pěkné, třetí místo. Kluci podali v každém utkání poctiví výkon a určitě mohli být se svými výkony spokojeni. Opět všem ukázali, že v nich dřímá potenciál, a že v budoucnu určitě budou velkým přínosem pro náš klub. Za perfektní reprezentaci zaslouží všichni velkou pochvalu.