Turnaj mini přípravky ročníků 2009 a mladších – 28.5.2016

Naše mini přípravka absolvovala kvalitně obsazený turnaj v Sadské a vedla si více než skvěle. Seznam účastníků předurčoval velice kvalitní zápasy a očekávání se v tomto případě více než naplnilo…

Turnaje se zúčastnili: Hanke Šimon, Prokop Tobiáš, Kropáček Timi, Kratochvíl Vít, Rathauská Kateřina, Opluštil Petr, Blecha Dominik, Pařez Dominik, Kaplanová Dominika, Šmíd Mirek

TJ LITOL x Spartak Čelákovice 8:3
Branky: Kratochvíl V. 3x, Hanke Š. 3x, Kropáček T., Blecha D.

TJ LITOL x FK Polaban Nymburk 10:1
Branky: Blecha D. 6x, Kratochvíl V. 3x, Hanke Š.

TJ LITOL x SS Ostrá 10:6
Branky: Hanke Š. 5x, Blecha D. 3x, Kratochvíl 2x

TJ LITOL x Šestajovice 8:1
Branky: Blecha D. 4x, Hanke Š. 2x, Kratochvíl V. 2x

TJ LITOL x Nehvizdy 8:1
Branky: Hanke Š. 3x, Kratochvíl V. 2x, Blecha D. 2x, Pařez D.

TJ LITOL x Sadská 6:10
Branky: Hanke 3x, Prokop T. 1x, Blecha D.

TJ LITOL x Loučeň 8:3
Branky: Hanke Š. 3x, Blecha D. 3x, Kropáček T. , Prokop T.

IMG_1946Jan Papáček (trenér FK Litol):
Dnešní den jsme strávili s nejmenšími sršními nadějemi na celodenním turnaji v Sadské. Čekala nás porce sedmi utkání s velmi kvalitními soupeři. Klobásky smějící se na grilu, rodiče škvařící se na dekách, párky těšící se do rohlíků, pivo a limo chtějící do kelímků. To vše předurčovalo, že dnešní den bude parádní. Po celý turnaj naši sršáni předváděli krásný, bojovný a kombinační fotbal. Většině protivníků uštědřili i pěkných pár sršních žihadel do jejich svatyní. O tom ale fotbal v této kategorii není. Stačí, když se člověk podívá na nadšené děti, které s úsměvem nahání ten kulatý nesmysl po hřišti. Sršáni se dostatečně vyřádili, nikomu se nic nestalo, rodiče chytli lepší barvičku než na týdenní válečce v Bulharsku, takže nezbývá nic jiného, než tuto akci považovat za více než úspěšnou. Všem opět patří velký DÍK!!!