Letní příprava dospělého týmu na nadcházející sezonu

Letní příprava dospělého týmu začne 8.8.2016 od 18:00. Tréninky budou probíhat výhradně v domácích podmínkách a to dvakrát týdně. Po odhlášení týmu z rozběhnuté divizní soutěže a odchodu většiny hráčů, kteří v divizním týmu působili, je tým přihlášen v nejnižší okresní soutěži. Zbrusu nový tým se bude skládat výhradně z litolských odchovanců a hráčů, kteří zde odehráli většinu své fotbalové kariéry a těch co mají chuť zde fotbalově dále působit a budou hrdě náš klub reprezentovat.

Tento radikální řez určitě nebude na škodu, jelikož je třeba zde dospělý tým rozběhnout od píky, a připravit jej  pro naše další odchovance jako tým, do kterého by mohli po přechodu do dospělé kategorie naskočit, a na nichž bude budoucnost kopané zde postavena. Od  nová sezony, se fotbal vrací zpět do sršního hnízda a začne již na zbrusu novém domácím pažitu a to zápasy nejen dospělých, ale také týmů  ostatních věkových kategorií. Všechny týmy budou velice rádi za maximální podporu fanoušků a vytvoření skvělé atmosféry.