Hemžení Litolského potěru

Zima je pryč a nastal čas vrátit se z Milovického azylu na náš domácí pažit. Naše fotbalová přípravka zahájila jarní část sezóny společným tréninkem a trenéři se měli co činit.

Do změny času nezbývá než trénovat jak mini, mladší tak i starší přípravku dohromady a nám i rodičům tyto společné tréninky poskytují příležitost nahlédnout, jak se náš nejmladší fotbalový potěr úspěšně rozrůstá.

Následující a zároveň poslední společný trénink všech přípravek se uskuteční v pondělí 20. března v čase 16:30 – 17:30 a po něm (tj. od 17:30) bychom rádi pozvali rodiče ke schůzce, na které by nám mohli říci své postřehy, námitky a podněty k dalšímu fungování všech přípravek. Za každý budeme vděční a i když třeba nebudeme moci podnětům vyhovět, rozhodně o nich budeme přemýšlet.

Chceme měnit litolskou kopanou tak, aby se jednalo o oddíl, který jde vstříc potřebám dětí, a jsme připraveni odpovědět na jakýkoliv dotaz. Snad pak budou všichni dál ve svém okolí šířit dobré zprávy o nás a zaslechnou je i rodiče dětí, které si k nám cestu doposud nenašly.

Radim Hanke, trenér