FK Litol
Oficiální stránky klubu

Fotbalový kemp Přerov n.L a sportovní tábor Benecko

Dobrý den rodičové, ahoj sportovci,

stejně jako v předchozích letech také letos, se náš tým trenérů, nakonec rozhodl pořádat fotbalový kemp v Přerově nad Labem i sportovní tábor na Benecku. Na obě akce si Vás tímto dovolujeme pozvat a letáky níže zasíláme. Případné přihlášky Vašich dětí posílejte jako odpověď na tento mail kdy Vám zpětně zašleme údaje k platbě a další informace. Prosím rozlišujte obě akce a piště konkrétně zda máte zájem o Fotbalový kemp (a zde také zda s přespáním či bez) nebo sportovní tábor na Benecku (ten je určen převážně dětem starších deseti let, případně dětem které jsou již zvyklé na delší fungování bez rodičů a pobyt v novém prostředí). 

Vzhledem k situaci a době, která momentálně panuje nám dovolte, důležitou, doplňující informaci ohledně případného nepořádání akce(í) díky zásahu „vyšší moci“. V případě, že se akce z takového důvodu nebude moci uskutečnit a vy ji budete mít zaplacenou, bude Vám vrácena celá částka, která však bude ponížena o vynaložené prostředky za pořízení dárkových balíčků pro děti a tréninkového setu (přibližně 1.400,-Kč), které Vám však také samozřejmě dáme. 

Noclehy na fotbalovém kempu budou tentokráte ve vlastních stanech pro jednotlivce, případně více dětí, které je třeba abyste dětem zajistili. Domluvte se prosím proto spolu dva, v případě, že máte velký stan tak i více rodičů tak aby mohli děti nocovat společně a nemusel každý mít svůj stan.

V případě, že máte ve svém okolí možného zájemce neváhejte ho o akci informovat, kapacity budou určitě dostačující.

Budeme se na Vás těšit a do té doby se mějte pěkně!

Skuhravý  a M. Jareš