FK Litol (st. přípravka) x VK Lhota 21.9. 2020 (6:3)

Branky: Nýdrle J. 2x, Roza M. 1x, Bašus M. 1x, Schrötter S. 1x, Holovský M. 1x

Sestava: Vostruha A., Procházka S., Roza M., Hrabalová K., Bašus J., Bašus M., Nýdrle J., Vondruška D., Schrötter S., Lietavec P., Holovský M., Bernátek M.

Hráno: 21.9.2020

Po naprosto zaslouženém výprasku od Polabanu Nymburk jsme k dalšímu utkání přivítali tým VK Lhota. Celá sršní obec doufala ve zlepšený výkon našich mladých sršních nadějí. Přání se neplní jen o Vánocích a mladí sršáni naši prosbu vyslyšeli již 21.9.2020. Tentokrát jsme neprospali začátek, tentokrát jsme hráli odpovědně v obraně, tentokrát byl patrný u všech hráčů zápal do hry, tentokrát jsme předváděli fotbal, který musel bavit diváky, trenéry a hlavně hráče. Ano, ještě to nebyla žádná Barcelona.

Jsme teprve na začátku fotbalové cesty. Ale důležité je, že se hráči zlepšují a začínají chápat základní principy pohybu na hřišti s kulatým nesmyslem. Dá se říci, že jsme měli herně i výsledkově utkání pod kontrolou. Drobný výpadek přišel jen na začátku třetí třetiny. V utkání jsme několikrát nastřelili tyč a hodně brankových příležitostí řešili zbytečně zbrkle. Branek mohlo být více. Škoda. Dnes si zaslouží pochvalu celá naše sršní letka. Prohry i výhry budou přicházet dále. Důležité je, aby se hráči a hráčky chtěli neustále zlepšovat a z chyb se ponaučili. To dnes splnili… Díky všem a sejdeme se na příštím zápase.

Jan Papáček, trenér