FK Litol – Radim/Plaňany (3:0)

Sestava:  Holub – Šesták, Svoboda, Šípek –  Fárka – Řehák,Lepka M., Janík, Haken -Lepka L., Shliapin

Střídali:  Roza, Furgalák, Mazáček, Droberjar, Rozlivek

Branka:  5. a 86. Řehák, 71. Svoboda  Poločas 1:0

Zima je za námi a s příchodem jara přichází čas jarní části soutěží. Náš dorost zahájil jaro proti týmu Radim/Plaňany. Všichni jsme byli plni očekávání jak se kluci po náročné kondiční přípravě, a popravdě i po né moc povedených přípravných utkáních, předvedou. Sestavu bohužel ovlivnilo několik omluvenek z důvodu nemoci. Nicméně náš kádr je dostatečně široký. Do utkání jsme vstoupili s chutí a od první minuty bylo viděl,  kdo je doma. Začali jsme jsme přesně podle toho co jsme si řekli v kabině a hned v 5. minutě se prosadil Kuba Řehák. I nadále jsme soupeře herně přehrávali, ale bohužel se opět projevila naše bolest a to proměňování šancí a tak poločas skončil 1:0.

Do druhé půle jsme si řekli, že musíme hrát v defenzivě nadále zodpovědně a hlavně proměnit nějaké šance. První se nám dařilo plnit, ale šance jsme nadále pálili jednu za druhou. Až v 71.min se postavil k přímému volnému kopu Jirka Svoboda a propálil vše 2:0. Tento gól nás už uklidnil a v závěru zápasu přidal další gól Řehák a stanovil výsledek na konečných 3:0.

Závěrem musím kluky pochválit za skvělý přístup k zápasu a za kvalitní výkon kterým jsme soupeře přehráli jak fotbalově, tak hlavně fyzicky, když jsme byli schopni i ve druhém poločase aktivně napadat kvalitním presinkem soupeře a dostávat ho do úzkých.