Fk Litol (ml. žáci) – Sokol Kostomlaty – 19.9.2020 (15:5)

Góly: Zíta: 4x, Lepka: 4x,  Fér: 2x, Hrabánek: 2x, Šmíd: 2x, Prokop: 1x

Ve druhém domácím zápase sezóny jsme na domácím pažitu přivítali soupeře z nedalekých Kostomlat. Už od začátku bylo na první pohled vidět, že věková i výšková převaha bude na naší straně. Nechtěli jsme však nic podcenit. Náš záměr byl naopak, vletět na soupeře a začít co nejrychleji hrát naši hru.

V ambiciózním rozestavení 2:3:2 jsme sice že začátku tápali. Přesto jsme se dostali do vedení 2:0. Poté ale zapnul i soupeř a dokázal se na nás gólově dotáhnout. Naše chyby v obraně jsme ale dokázali nahradit góly do soupeřovy brány. Proto se šlo o poločase do kabin za stavu 6:2.

O poločasové přestávce jsme se snažili řešit především situaci v obraně a upozorňovali jsme na nedostatky v postavení. Druhý poločas nás zastihl v ještě lepší střelecké formě než ten první. Stalo se tak především díky větší kompaktnosti našeho týmu a týmovějšímu řešení našich útoků. Stále jsme však měli výpadky v obraně a některé z nich náš protivník dokázal potrestat. Konečné skóre se zastavilo na 15:5.

Chtěl bych našim borcům poděkovat především za nasazení a bojovnost, která nás podržela i v nepříznivých chvílích zápasu a díky které jsme dokázali opět naplno bodovat.

Další zápas sehrajeme opět na domácí půdě a to proti celku SK Polaban Nymburk. Těšíme se na Vás.