Sestava: Haizler-Steiner, Furgalák, Rozlivek,-Droberjár, Šubrt, Hejzlar, Mazáček, – Furgalák M., Lepka, Řehák

Střídal: Král, Šesták, Němec

Branky: 45.Král

Poločas: 0:1

Ke druhému utkání podzimní části jsme zavítali do Sán, kde hraje svá domácí utkání Cidlinská FA. Do utkání jsme nevstoupili nejlépe a domácí tým si vytvořil několik náznaků šancí, které ale buď zvládla odvrátit naše defenzíva nebo si se šancí poradil náš brankář Haizler.

Náš tým bohužel nepředváděl fotbal, kterým se presentoval minulý týden v Křinci. Nevím jestli to bylo vedrem, kvalitou trávníku a nebo obojím, ale vázla nám kombinace a hlavně chyběl pohyb. Směrem dopředu jsme v prvním poločase skoro nic nepředvedli. Když už jsme se dostali na dostřel domácí branky, tak jsme zakončili nepřesně nebo jsme situaci řešili nepřesnou finální přihrávkou. Situace se změnila až v poslední minutě první půle, když na přihrávku z pravé strany si naběhl Král, zkušeně si tělem na malém vápně odstavil domácího obránce a zkušeně propálil vše, co mu stálo v cestě 0:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Druhý poločas jsme začali velice aktivně a vytvořili si spoustu šancí, ale opět jsme pohořeli v zakončení. Zejména Kuba Hejzlar hýřil aktivitou a dělal problémy domácím zadákům.

Bohužel jsme nebyli dostatečně důrazní v pokutovém území a nedokázali proměnit žádnou z velkých šancí a jak už to tak bývá přišel trest v podobě vyrovnání, když rychlý protiútok domácích jsme hasili pouze za cenu faulu a následný přímý volný kop skončil v horním rohu Šimonovi branky 1:1.

Po inkasované brance jsme byli jako opaření a soupeř si vypracoval ještě jednu velikou šanci, když z hranice pokutového kopu vystřelil domácí útočník tvrdý projektil, který směřoval přesně k tyči Šimonovi branky, domácí fanoušci již zvedali ruce, ale Šimon předvedl neskutečný reflex a pohotově se k tyči natáhl a míč vytěsnil na rohový kop. V závěru ještě jsme zahodili několik slibných šancí a tak si ze Sán odvážíme bod za remízu 1:1, a když budu upřímný, jsem s tohoto výsledku docela zklamaný. Musíme zlepšit proměňování šancí a zvýšit důraz v pokutovém území soupeře.