FK Litol
Oficiální stránky klubu

Turnaj mini a mladší přípravky v Ostré – 23.10.2016

výsledky Mini přípravky:

OstráLitol 5 : 4 Ostrá

branky: 1x Pavel Nashta, 1x Dominika Kaplanová, 1x Kateřina Rathouská, 1x Michael Bernátek, 1x Tereza Svatušková

KostomlatyLitol 4 : 2 Kostomlaty n/L

branky: 2x Sebastian Schrötter, 2x Dominika Kaplanová

semiceLitol 3 : 6 Semice

branky: 1x Kateřina Rathouská, 1x Pavel Nashta, 1x Tereza Svatušková

hráli: Kateřina Rathouská / Dominika Kaplanová / Tomáš Komárek – Dominika Kaplanová, Kateřina Rathouská, Michael Bernátek, Čeněk Smejkal, Tomáš Komárek, Sebastian Schrötter, Pavel Nashta, Tereza Svatušková, Matyáš Svatuška.

 

výsledky Mladší přípravky: 

OstráLitol 2 : 11 Ostrá

branky: 2x Marek Srp

KostomlatyLitol 7 : 9 Kostomlaty n/L

branky: 4x Marek Srp, 1x Jindřich Špeta, 1x Timotej Kropáček,1x  Adam Votrubec,

semiceLitol 7 : 11 Semice

branky: 3x Adam Votrubec, 2x Timotej Kropáček, 2x Tobiáš Prokop

 

hráli: Miroslav Šmíd / Jindřich Špeta / Marek Srp –  Miroslav Šmíd, Marek Srp, Matyáš Zikmund, Petr Opluštil, Jindřich Špeta, Tobiáš Prokop, Adam Votrubec,

 

V neděli 23.10.2016 jsme se zúčastnili závěrečného turnaje Polabské ligy nadějí v Ostré  – turnaje 4 týmů Litol, Semice, Kostomlaty n/L, Ostrá v mladší a minipřípravce. Na dvou hřištích se opět hrála krásná a (až na jednu výjimku) vyrovnaná utkání. Naše účast byla ovlivněna chřipkovou sezónou. Kdo však mohl, nenechal si tento turnaj ujít. Soupeře jsme nijak nešetřili a každý, kdo se zúčastnil, nechal na hřišti to pověstné srdíčko. Góly potěší, nicméně na celém turnaji bylo nejdůležitější úsilí, které naši chlapci a děvčata vložili do hry. Oko trenérů potěšilo mnoho fotbalových akcí a zvládnutí trénovaných dovedností v utkáních. Konečný dík patří rodičům, kteří nás a své děti neúnavně podporují a tráví s námi sychravá podzimní odpoledně na promokřených trávnících, namísto toho, aby po týdenní dřině lelkovali na kanapích.

Radim Hanke, trenér FK Litol