Info – WhatsApp

Pro aktuální komunikaci ohledně tréninků (změn kvůli počasí atp) a zápasů jsou zřízeny 3 skupiny v aplikaci WhatsApp: FK Litol, žáci, FK Litol st. přípravka a FK Litol ml/min přípravka.
Nejmladší střelec v historii litolské kopané

Hned pět mladých tváří, které více či méně prošly litolskou líhní, se letos připojilo do dospělého týmu. K pětici Pokorný Matyáš, Holeš Patrik, Čemus Daniel, Brett Patrik a Šubrt Tomáš, jež se stali nedílnou součástí dospělého týmu, se do přípravy sezóny 2018/2019 týmu mužů zapojil také mladší bratr posledně jmenovaného, Šubrt Martin.
Fotbalový kemp 2018

Letos jsme napsali již šestý díl příběhu fotbalových kempů a byl to příběh opět zcela originální. Extrémně teplé počasí, které panovalo po čtyři dny a rámovalo celou akci, originální zakončení kempu a nezbytná třešnička v podobě návštěvy tuzemského, ligového týmu byly asi největšími tématy letošního kempování.
6.12.2017 – Mikulášská nadílka

6. prosince v milovické hale proběhla tradiční Mikulášská nadílka pro mladší a starší fotbalovu přípravku. Nechyběli ani čert s čerticí, kteří se přišli přesvědčit, zda byly všechny děti hodné.
Turnaj minipřípravek Kostomlaty n.L. – 23.9.17

V sobotu 23.9.2017 se naši nejmenší zúčastnili turnaje minipřípravky v Kostomlatech nad Labem . Nastávajíc podzimní počasí a s ním pravidelně přicházející sezóna viróz provětrala řady všech zúčastněných týmů.
Turnaj mini přípravek Kostomlaty n/L 13.5.2017

Po třech týdnech se naši nejmenší sršníci účastnili miniturnaje a to tentokráte v Kostomlatech. Na dvou hřištích, přičemž na jednom hráli ti úplně nejmenší a na druhém o něco zkušenější borkyně a borci, bylo k vidění ledasco z nejen fotbalových dílen našich nadějí.