FK Litol
Oficiální stránky klubu

Přátelské utkání Litol – Ostrá mini a ml. přípravka 12.1.201

V Milovické hale s umělým povrchem sehrála naše mini a mladší přípravka přátelské dvojutkání s Ostrou. Na hřiště nastoupili naši svěřenci v těchto sestavách:

mini: Jáchym Bašus, Kateřina Rathouská, Sebastian Schrötter, Michael Bernátek, Tomáš Komárek, Čeněk Smejkal a Petr Opluštil
ml.p.: Šimon Hanke, Ondřej Bašus, Marek Srp, Adam Votrubec, Miroslav Šmíd, Vít Kratochvíl, Tobiáš Prokop, Timotej Kropáček

Naše minipřípravka sehrála vyrovnané utkání, ve kterém sice na góly byl mírně úspěšnější soupeř, ale co do snahy a fotbalového umění nebylo mezi soupeři rozdílu. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a zaujetí pro hru bylo znát nejen na hřišti, ale i na střídačce. Hráči sami sobě byli největšími fanoušky a otřepané klišé, že si to hráči a hráčky šli na hřiště užít, pro tentokrát bylo více než výstižné.

Naprosto opačné vyznění mělo pak utkání naší mladší přípravky ročníku 2009. Soupeře jsme rozebírali na součástky, a pokud rychle správce soupeřovu síť nezaštupuje, bude muset koupit novou. Je vidět, že v tomto ročníku šíře a kvalita našeho kádru je na nestandardní úrovni. Utkání jsme sehráli za situace, kdy rýmička, hygieniky slabších nervů označovaná za chřipkovou epidemii, vedla některé ředitele k uzavření škol. Pro náš tým však takováto nepříjemnost neznamená žádnou komplikaci a dostatek borců na hřišti a jejich výkony to více než potvrzovalo.

Radim Hanke, trenér