2011/2012 – Divize skupiny „B“

Druhý divizní ročník Litol zahájila na stadionu exligových Blšan, odkud si přivezla bod za remízu 2:2. Poté následovala domácí výhra nad Českým Dubem 2:1 a posléze potupná prohra 1:7 s béčkem Teplic. Podobné debakly dostali Litolští v Souši (1:6) a Jirnech (0:5). Po podzimní části skončila Litol na stejném místě jako v předešlém ročníku, avšak měla o bod méně (12. místo, 17 bodů). Už tehdy bylo téměř jisté, že si Černého Petra v podobě sestupu vytáhnou Blšany nebo Český Dub. Začátek jarní části sezóny měl nepříjemnou pachuť, neboť Blšany na své divizní utkání do Litole vůbec nedorazily. Následovalo celkem pět neprohraných zápasů a celkem 11 bodů. Poté však přišlo deset utkání bez výhry. Celkem jsme získali 33 bodů, obsadili konečné 11. místo což zaručovalo bezproblémovou záchranu. Do ČFL postoupily po odmítnutí Jiren Zápy. O soutěž níže spadly Blšany, které doprovodil finančně zdecimovaný Český Dub. Tradičně nejlepším střelcem týmu byl nezdolný kanonýr Stanislav Ježek s 11 brankami, na záda mu však dýchal Michal Bohdan s 9 trefami.