Trenérský tým

„Mládežnické týmy budujeme řadu let. Začínali jsme doslova s torzem týmu starší přípravky, ale za to s obrovskou chutí a vůlí zde vybudovat to, co bude všem dostupné a kam budou všichni chodit rádi a s nadšením. Když se na naši základnu podíváme dnes, tak vidíme důkaz toho, že jsme se vydali správnou cestou. Je tu něco, hmatatelného, něco, co jsme si ani v těch nejdivočejších snech nepředstavovali! Obrovská základna s radostí sportujících dětí a k ní neodmyslitelně patřící perfektně fungující a nás podporující komunita rodičů. Nikdo u nás nemá zvláštní privilegia a ke každému přistupujeme stejně! Naše upřímnost někdy zasáhne i otrlé povahy, ale věřte, že v dětech budujeme osobnosti a povahy a chceme, aby jednou i oni byli upřímnými lidmi, se kterými se bude radost setkávat, a aby na nás díky tomu v dobrém vzpomínali.“

Michal Jareš

starší přípravka, žáci, dorost

Motto:
Vyhrát není vždy důležité, ale touha a vůle zvítězit ANO – Dělej, co tě baví tak, aby ses mohl sám sobě podívat do očí – jestli to chceš vzdát, zamysli se nad tím, proč jsi začal.

Trenérská praxe: od 2005 – přípravka (mini, mladší, starší), žáci, dorost

Trenérská licence: UEFA B

Miroslav Vítek

starší přípravka, žáci

Ať běhá míč a soupeř.

Trenérská praxe: od 2000 – přípravka (mladší, starší)

Jan Papáček

Trenér FK Litol, mládež, z.s. -
přípravka (mini, mladší)

Motto:
"Být poražený je jen dočasný stav. Trvalé to je, až když se vzdáš. Neexistují žádná tajemství o úspěchu. Úspěch je jen výsledek přípravy, tvrdé práce a ponaučení se z předešlých chyb."

Trenérská praxe: od 2013 - přípravka (mini, mladší)

Trenérská licence: sportovní VŠ

Radim Hanke

Trenér FK Litol, mládež, z.s.
přípravka (mini, mladší, starší)

Motto:
"Fotbal je hra. Hra je pro všechny. Důležité je naučit děti dovednostem, kamarádství a zodpovědnosti. Není důležitý výsledek, ale emoce. Bez nich by to byla nuda. "

Trenérská praxe: od 2014 - přípravka (mini, mladší, starší)

Trenérská licence: UEFA A

Josef Komárek

přípravka (mini)

Motto:
"Soustřeď se na vlastní výkon a ukaž svůj zápal pro hru. Jen tak můžeš pomoci celému týmu. "

Trenérská praxe: od 2017 - přípravka (mini)

Trenérská licence: FAČR Grassroots Leader

Fotbalová minulost: 2002–2010 Hanspaulská liga, Milovická liga malého fotbalu

Radek Bernátek

přípravka (mini)

Motto:
"Fotbal je zábava. Raduj se a bav se fotbalem s partou kamarádů. "

Trenérská praxe: od 2017 - přípravka (mini)

Fotbalová minulost: 1983-1994 Sokol Chomýž,1995-2001 NEAFO (malá kopaná)

Matěj Kejha

dorost

Motto:
"Buď rychlejší, přesnější a tvrdší než soupeř - Prohrát není ostuda, pokud necháš všechno na hřišti."

Trenérská praxe: od 2017 – dorost

Tomáš Zikmund

dorost

Motto:
"Pamatuj, že ve fotbale sám nikdy nic nedokážeš. Fotbal kolektivní sport, fotbal je o týmovém výkonu, do kterého každý jedinec musí vložit své nejlepší "JÁ" , jedině tak dokáže být tým úspěšný."

Trenérská praxe: od 2017 – dorost

Trenérská licence: FAČR Grassroots Leader

Fotbalová minulost: AC Sparta Praha, AFK Sokol Semice, SK Union Čelákovice, AFK Milovice, Libice nad Cidlinou, Sokol Bobnice, FK Litol