FK Litol
Oficiální stránky klubu

FK Litol – SK Úvaly

Report

Sestava: Brett – Toman, Holeš, Křáp, Kaucký (77´ Ševčák) – Štindl (60´ Cirkovský), Mojžíš, Širc, Wolf – Šubrt, Čemus

Poprvé v jarních odvetách, se naši borci představili domácímu publiku. Bojovné utkání plné soubojů, ale také pohledných akcí, které se střídaly na obou polovinách hřiště. Trpělivě jsme na soupeře čekali s tím, že se budeme snažit využít každého zisku míče k založení útočné akce a ohrožení jeho branky. Kluci dokázali skvěle realizovat předzápasové pokyny trenérského dua a soupeř působil bezradně. To dokonale demonstrovala nervozita, jak jeho hráčů, tak především trenérů. Naše výpady však častokrát končily nevybíravým faulem úvalských, a tak se soupeř vždy stihl rozestavit a čelit standardním situacím, které následně zvládal odvrátit. Kluci se rvali a s přibývajícím časem se začali víc a víc osmělovat a nebezpečně zaměstnávat hostující obranu.

Bohužel jsme do poločasové pauzy odcházeli s jedno brankovým mankem, když nenápadná střela hostí, prošla až do naší branky. Po obrátce se obraz hry příliš nezměnil… Úvalští si nekomplikovali rozehrávku a posílali dlouhé míče až za naši obranu, zatímco sršni se trpělivě prokousávali houštinou hráčů. Bohužel to byli opět hosté, kdo se dočkal branky. K naší smůle zrovna v čase utkání, kdy odhodlání našich kluků sílilo díky přeskupení útočných řad  a vyrovnávací branka visela ve vzduchu. Soupeř se touto brankou uklidnil a jeho sebevědomí vzrostlo. Od tohoto okamžiku bylo vidět, že má utkání pod kontrolou, a i když se naši borci maximálně snažili s utkáním ještě něco udělat a vstřelenou brankou se dostat do hry, nebylo jim přáno.

Úvalští dalšími dvěma brankami definitivně rozhodli o vítězi tohoto mače. Pozápasové skóre rozhodně neodpovídá dění na hřišti ani kvalitě soupeře!! Při vší úctě k němu si musel po závěrečném hvizdu sudího určitě zhluboka oddechnout, jelikož naši sršni byli víc než vyrovnaným soupeřem a tento zápas nevyhrál lepší tým, ale spíše šťastnější. Klukům patří poděkování a pochvala za to, co předvedli!! Za takovéto výkony se rozhodně nemusí stydět a  pakliže v takovémto duchu a nadšení setrvají, odměna v podobě vítězství určitě brzy přijde!!

 

Michal Jareš

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
19.3.2017 10:15 Dorost 1.A třída - skupina C 2016/17 2016 - 2017

Výsledky

KlubStav 1. poločasuStav 2. poločasuCelkový počet gólůVýsledek
FK Litol – dorost000Prohra
SK Úvaly134Vítěz

FK Litol – dorost

# Hráč Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
1Brett PatrikBrankář0000
3Křáp MichalObránce0000
7Toman MatějObránce0000
8Cirkovský AdamObránce0000
9Čemus DanielÚtočník0000
10Širc MatějObránce0000
12Holeš PatrikZáložník0000
13Mojžíš MarekZáložník0000
14Wolf MatějZáložník0000
16Kaucký PavelObránce0000
7Šubrt MartinZáložník0000
18Ševčák FilipZáložník0000
 Celkem 0000

SK Úvaly

Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
 0000