FK Litol
Oficiální stránky klubu

FK LITOL – AFK Sadská

Report

Branky: 2x Zíta T., Žák

Hráli: Prach (Říha) – Král, Šimon, Janík, Leitner, Žák, Zíta T., Trnka, Svoboda J., Poledne Š., Zoubek O.

Zápas začal spíše opatrně a několik minut se hráči seznamovali se soupeřem. Hra se odehrávala spíše ve středu hřiště, aniž by došlo k ohrožení obou branek. Když se však podařilo hostím vstřelit první branku, ofenzivní stavidla se naplno otevřela a přítomné početné diváctvo mohlo sledovat parádní podívanou. Sršni se nenechali inkasovaným gólem rozhodit a hnali se za vyrovnáním, což se jim záhy podařilo. Sadská měla pár záblesků snahy o kombinaci a týmovou hru a spíše se snažila ohrožovat naši branku z dálky, jelikož blíže se nebyla schopna, přes organizované řady našich bojovníků, dostat. Naopak sršni si podávali balon z kopačky na kopačku a zaměstnávali soupeře svým přímočarým pojetím.

Skóre se záhy přehouplo na naši stranu, když jsme odskočili na rozdíl dvou branek a nutno podotknout, že zcela po zásluze!!! Herně jsme měli jasně na vrch. Smolná branka v naší síti a rychlé snížení však sršně paralyzovalo a sadšťáci se dostali do hry, což rychle využili k vyrovnání. Dlouho to vypadalo na nezvyklou remízu, ovšem další smolná branka v naší síti před koncem utkání dostala hosty ještě víc na koně. Sršni už vyrovnat nestačili, naopak soupeř přidal v posledních vteřinách definitivní pojistku do naší sítě.

Kluci se za předvedený výkon nemusí stydět! Prohra vždy neukazuje na horšího z obou týmů. Tentokráte nám však nebylo přáno a i přes naši herní převahu, dnes vytěžil soupeř z minima maximum.

Michal Jareš

 

FOTOGALERIE

Poznámka: Pro zobrazení velkého náhledu fotek stačí klepnout myší na fotografii, popř. na link označující název galerie, který se objeví po najetí myši v černém poli dole.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
24.4.2017 18:00 Okresní přebor – starší přípravka 2016/17 2016 - 2017

Výsledky

KlubStav 1. poločasuStav 2. poločasuCelkový počet gólůVýsledek
FK Litol – starší přípravka123Prohra
AFK Sadská145Vítěz

FK Litol – starší přípravka

# Hráč Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
Poledne ŠtěpánObránce0000
Žák FilipObránce1000
Prach DenisObránce0000
Zoubek OndřejBrankář0000
Trnka MarekObránce0000
Svoboda JiříObránce0000
Laitner PatrikObránce0000
6Janík AdamÚtočník0000
10Král RichardÚtočník0000
16Zíta TomášObránce2000
17Šimon VítÚtočník0000
 Celkem 3000

AFK Sadská

Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
 0000