FK Litol
Oficiální stránky klubu

Sokoleč – FK Litol

Report

Branky: 2x Lepka L., Steiner

Hráli: Haizler – Furgalák M., Steiner, Král Albert, Šesták O., Fárka, Jakubal, Lepka M., Rozlivek, Lepka L., Řehák Jakub

V okleštěné sestavě bez možností střídat, jsme nastoupili k utkání s lídrem celé soutěže. Do utkání jsme sice nevstoupili vůbec šťastně, a inkasovali hned z první akce soupeře, ovšem co následovalo po tom… Sršni se neskutečně nakopli k fantastickému výkonu! Velmi svižnou kombinací a smrtelným přechodem před soupeřovu branku jsme doslova týrali domácí tým. Ten si pomáhal pouze odkopy a s nějakou mezihrou si příliš nelámal hlavu. V zadních řadách jsme museli být neustále na pozoru, jelikož šikovní hráči Sokolče prokazovali své kvality.

Ovšem sršni hráli velmi zodpovědně a rychle přečetli soupeřovi kvality a na hřišti byli jak ryba ve vodě. Do poločasu jsme stihli skóre otočit a po obrátce přidat ještě jednu branku na vrch. Zcela frustrovaní domácí přeskupili řady a vrhli všechny síly do útoku. Dlouho jsme dokázali tlaku odolávat, ale zároveň jsme byli schopni stále podnikat kontry do nezajištěné obrany domácích. Bohužel síly nám docházely a tak už jsme na koncovku neměli potřebnou energii.

Domácí utkání přeci jen skóre vyrovnali, kdy po dvou skrumážích vsítili, v samém závěru, dvě šťastné branky. Kluci bylo po utkání výsledkem velmi zklamaní, protože si byli vědomi své herní převahy a vydřeného vedení, ale na hřišti dnes odvedli poctivý kus práce a prezentovali se opravdu téměř perfektní hrou, která zaslouží velké poděkování. Ne vždy je kvalitní výkon odměněn vítězstvím, ale je třeba jít výsledku vždy maximálně naproti!

Michal Jareš

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
30.9.2018 10:00 Žáci 10 +1 - okresní přebor skupina A 2018/19 2018 - 2019

Výsledky

KlubStav 1. poločasuStav 2. poločasuCelkový počet gólůVýsledek
SK Sokoleč123Vítěz
FK Litol – starší žáci213Prohra

SK Sokoleč

Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
 0000

FK Litol – starší žáci

# Hráč Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
Furgalák Mikuláš-0000
Král Albert-0000
Fárka FilipÚtočník0000
Řehák JakubÚtočník0000
Rozlivek LeošÚtočník0000
Steiner MartinObránce1000
5Haizler ŠimonZáložník0000
7Jakubal JanÚtočník0000
8Šesták OndřejObránce0000
9Lepka LukášÚtočník2000
Lepka MartinObránce0000
 Celkem 3000