FK Litol
Oficiální stránky klubu

Sl. Poděbrady – FK Litol

Report

Před utkáním naše borce varoval kouč Pepík Hnátek alias Martin Šťastný o rychlonohých útočnících a kvalitní kombinaci domácích. Jako obvykle si to naši vzali k srdci a proto pustili domácí k úvodnímu tlaku, který setrvával takovou dobrou čtvrthodinku, naštěstí naši neinkasovali rychlou branku a úvodní tlak ustáli. Následně se hra vyrovnala a hrálo se takříkajíc „od vápna k vápnu“ bez žádných větších šancí na jedné či druhé straně. Bohužel po půl hodince hry si usmyslel Conor McGregor alias Roman Šembi Šemberk #11, že ho tahá svalíček a pustil na hrací plochu nažhaveného koupelnového specialistu pana Šestáka s číslem 2. Ten se okamžitě zařadil mezi obranou čtveřici a lavička plná „chytrejch“ vysunula Klíšťáka na post levého (ne)běhavého záložníčka. Hra se ale nijak rapidně nezměnila, domácí se sice snažili po své pravé straně podnikat rychlé výpady, které ale bezpečně hasil Chuyol (Jan Brychta) a když náhodou nestíhal, přispěchal na pomoc s klidem hrající Papáček, aby útoky domácích zažehnal.

Našim borcům se také povedlo vypracovat si pár příležitostí k ohrožení brankové konstrukce domácích, tu největší měl snad doslova „na lopatě“ opět Chuyol, který byl ale natolik zaskočený, když se ocitl nikým neatakovaný na malém vápně, že raději trefil domácího brankáře. Proto se oba mančafty v poločase uchýlili do útrob stadionu za bezbrankového stavu. V poločasové pauze mančaft oslabil PE3, který se vydal raději za „kulturou“ a na hrací ploše ho vystřídal litolský motůrek Michal Jareš. Ze začátku druhé půle byli aktivnější naši borci, kterým se dařilo domácí dostupovat a nutit je k chybám. Z jedné takové chyby se podařilo ukořistit míč Kejhičovi, který ho přesným pasem poslal do vápna na nabíhajícího Klíšťáka, který poslal merunu svou mexickou vlnou nekompromisně za záda domácího brankáře – 0:1. Po vstřelené brance, jako by naši přeřadili na nižší výkonnostní stupeň, což ale bylo osudným. Domácí sebrali síly, začali dotírat na naše obránce a snažili se překonat nejkrásnějšího brankáře na okrese Loudila. To se jim poprvé povedlo po rohovém kopu, kdy se odražený balón dostal na okraj velkého vápna, kde byl ale pouze hráč domácích. Vyslal nenápadnou střelu, kterou nešťastně tečoval Jan Papáček a odražená střela zapadla za bezmocného (B)Loudila.

Celá litolská jedenáctka + všichni na lavičce i za klandrem byli jako opaření. Nikdo si takovou vyrovnávací branku nepředstavoval. Bohužel, než se sršni stačili vzpamatovat, pelášil na Loudise domácí Šulc, který si se zakončením nelámal hlavu, prostě to kopl směrem na bránu a shodou několika náhod míč zapadl do sítě podruhé – 2:1. Domácí se ujali vedení, které si navzdory závěru utkání, který raději hodnotit vzhledem k našim mladším čtenářům nebudeme, udrželi. Děkujeme všem fanouškům za podporu a věříme, že v domácím prostředí společně zvedneme po utkání ruce směrem k nebesům. NE jedinec, ale parta vítězí!

 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
14.10.2017 10:15 Muži - III. třída skupina A 2017/18 2017 - 2018

Výsledky

KlubCelkový počet gólůVýsledek
SK Slovan Poděbrady2Vítěz
FK Litol – “A” tým1Prohra

SK Slovan Poděbrady

Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
 0000

FK Litol – “A” tým

# Hráč Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty
Eliška PetrZáložník0000
2Šesták ZbyněkObránce0000
3Křáp MichalObránce0000
5Brychta JanObránce0010
7Dzurko MilanÚtočník0000
8Cirkovský AdamObránce0000
10Fér LukášÚtočník0000
11Šemberk RomanZáložník0000
12Jareš MichalObránce0010
13Papáček JanZáložník0000
15Novotný OndřejZáložník1000
16Kejha MatějZáložník0000
19Loudil TomášBrankář0000
Loskot JanÚtočník0000
 Celkem 1020